Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melani, Doroti, Lilien névről...

Melani, Doroti, Lilien névről véleményetek?

Figyelt kérdés
Most ne azzal jöjjetel, hogy magyar vagy nem magyar. A Dorottya abszolút nem tetszik, de a Doroti annál inkább. Nem kell bele h betű, így anyakönyveztethető. A Melani azért tetszik jobban, mint a Melánia, mivel Melánia ismerősöm van sok, és erről ők jutnak eszembe. Viszont, úgy hogy Melani olyan szépen cseng és nemjut róla eszembe senki. A Lilien meg már kiskorom óta tetszik.

2018. júl. 23. 12:59
1 2
 1/16 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Melani: retardált. Ennyi erővel nevezd el fogkövecskének, vagy Lateral Dorsikának

Doroti: ok, de felnőtként borzalmas. Kb 0 tekintélye lesz

Lilien: tessék, Vivien?

2018. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Szia


Szerintem a Melani és a Doroti nagyon aranyos név de viszont egy felnőtt nőnek Úgymond elég " kislányos " az i betű miatt.

De a Lilien szerintem gyönyörű név .

Esetleg megtudhatnánk a vezetéknevet?

2018. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tóth :)
2018. júl. 23. 13:18
 4/16 anonim ***** válasza:
A Doroti és a Melani nem tetszenek,valahogy nekem furán a csengnek.Illetve ahogy írták előttem is egy felnőttnek furcsa is lehet.Viszont a Lilien nagyon szép,régebben ez volt s kedvenc lány nevem,annyira szépen cseng és kicsit olyan előkelő a hangzása.A Tóthoz pedig passzol is.🙂
2018. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Mivel őszinte véleményekre vagy kíváncsi, ezért kénytelen leszek bevallani, hogy szerintem mindhárom név dobogóra tud állni legszörnyűbb nevek tekintetében.


Mivel a "választék" hatalmas, biztos vagyok benne, hogy tudnál olyan nevet találni, ami elnyeri a tetszésed. Arról nem is beszélve, hogy azért mégiscsak oda kellene figyelni arra is, hogy ne a gyereket hozzuk ezzel kellemetlen helyzetbe a későbbiek során.

2018. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Tudsz te ennél szörnyűbb neveket is kitalálni. Igaz, ezek is nagyon rondák. Mondjuk, ha Rézműves, vagy Raffael, esetleg Kolompár lennél, ahhoz passzolnának, de egy becsületes Tóth családnévhez inkább Eszmeralda, vagy valami ilyesmi dukál.
2018. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
szánalmas divatnevek, inkább válasz egy normális magyar nevet. Miért nem lehet pl. Doroti helyett Dorottyát adni?ma már minden 3. lányt így hívnak, mint az itt felsoroltak, semmi kreativitás nincs a névválasztásban csak divatmajmolás folyik. te gyereked lesz, te döntesz , én csak a véleményem mondtam el.
2018. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elég idegen hangzásúak, és mivel széles körben ismertek az eredeti formáik, így eléggé furán néz ki magyarosan leírva.

Nekem mondjuk a Dorotea tetszik egy kicsit, talán az jobb valamivel a Dorotinál. De adható még a Dorotina is, az is jobban passzol a nyelvbe.

Melaniban az is zavar hogy azt hivatalosan A-val kell ejteni és az elég parasztosan hangzik. Esetleg Melina?

Lilien már elég elterjedt, szerintem ez a legjobb a 3 közül.

2018. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%
A Lilien nekem tetszik, a többi nem.
2018. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
te sem vagy magyar!
2018. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!