Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léptek már fel fenyegetően...

Léptek már fel fenyegetően ellened, és majdnem megütöttek, azért mert valamiért rászóltál valakire (pl. kerékpárosra, aki majdnem elütött a járdán, nem kerékpáros járdán! ) vagy bármi miatt, ami miatt szólnod kellett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer egy autós úgy gondolta, hogy a járdán kocsikázik Szóltam neki, erre úgy tett, mint aki ki akar szállni, meg ugatott valamit, de elindultam felé a csúnya nézésemmel, így jobbnak látta, ha elhajt. Elég nagyra nőttem :)
2018. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem volt fenyegető, de kicsit beszartam. Plázaliftben mentem lefele, egyik emeleten beszállt egy nő hatalmas babakocsival meg egy kisgyerekkel. Kinyílt az ajtó, a nő ugye szépen emelte ki a kocsit, de a kissrác nem tudott várni, és letaposva a lábamat, megpróbált kipréselődni az ajtón.


Nem tudhatták, de autoimmun betegségem van, sokszor begyulladnak az ízületeim, aznap Flector tapasz, fásli, zárt cipő 40 fokban kombó volt a lábamon, és qrvára fájt, ahogy rálépett, nyilván valamilyen fájdalmas grimaszt vághattam, mert azt hallottam, "HÁT POFÁKAT KELL VÁGNI EGY 3 ÉVES KISGYEREKRE? MILYEN ÉLETE LEHET AZ ILYENnEK? 3 ÉVES KISGYEREK!!!"


Kicsit megszeppentem.

2018. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
81%
Aha, pedig nem is szóltam csak csengettem. Tekertem a bicikliúton ami ráadásul szép piros és sárgával van rárajzolva a bicikli, amikor egy kigyúrt cigány alfahím ott sétált velem szembe a bicikliút közepén. Szóval rácsengettem mire elkapta a biciklimet és meg akart verni. Szerencsére ott van a sarkon egy bank és az épp kint cigiző biztonsági őr elindult felénk és akkor a fickó úgy döntött hogy inkább mégsem ver meg. Rohadt nagy dicsőség lett volna amúgy, 45 kilós lány vagyok.
2018. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Úristen kettes.

Meg a több is.


Igen, engem valamiért nagyon megtalálnak a kötekedők.

Sorban álltam és az előttem álló plázap..a kilépett a sorból, és elment nézelődni, telefonált, azt hittem na akkor még nézelődik, ezért a kasszához mentem. Erre hallom, hogy valaki kiabál, mint egy sakál " Mit állsz oda, nem látod hogy én álltam ott?????" Néztem meredten mi van?

A nő, aki kiállt a sorból visszaállt és hőzöngött, de közben telefonált is. Mondom neki ne haragudjon de azt hittem még nézelődik. Erre tovább puffogott, de minősíthetetlen hangnemben. Mondom neki, a hangnemére azért figyeljen, meg miért kell ordítani? Utána ahogy elment mellettem, már nem is néztem rá, csak fintorogtam. Iszonyú agresszív volt.

Aztán a eladólánynak majdnem elsírtam magam, igazából azért, mert én vagyok az, aki a sorban még előreengedi az embereket, átadja a helyét. Szerintem ez erőfittogtatás volt a hölgy részéről. Az eladólány nagyon kedves volt. :)


Néni felé álltam a villamoson erre nekem támad, hogy ne pályázzak a helyére. :D Mondom röhögve, hogy akar a fene leülni. Erre "jobb is, mit képzelnek az ilyenek magukról". :D


Bicajosok is rendszeresen betalálnak, nem egyszer rám húzták a sétáló utcán a bicajt. Ezt nem is értem.


Volt persze durvább is, és volt, hogy meg akartak verni, de azt inkább hagyjuk.

2018. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!