Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy mozdonyvezető létezik,...

Egy mozdonyvezető létezik, hogy egyben kardiológus is legyen?

Figyelt kérdés

Egyik kalauz barátommal beszélgettünk a mozdonyvezetők munka körülményeiről,hogy milyen is egy ilyen munka. Azt is mondta,hogy nem is kevés mozdonyvezető még foglalkozik mással is pl.gyógytermékekkel,sőt olyat is mondott,hogy van egy mozdonyvezető aki orvosi egyetemen végzett mint kardiológus és mégis jelenleg mozdonyvezetò,mert kitanulta a vasútnál és amikor nem dolgozik,van rendelője és magánkardiológusként dolgozik,nem úgy mint aki korházban kardiológus hanem,neki magán kardiológiai rendelője van és azzal is foglalkozik.


Nem lehetetlen,de én ezt nem hiszem. Azt elhiszem,hogy van olyan mozdonyvezető aki mást is csinál mellette,pl én ismerek olyat aki méhészettel foglalkozik,de azt azért nem hinném,nem is hiszem,hogy magánkardiológus is és azt is csinálja.


Egy mozdonyvezető igaz nem minden nap dolgozik,a magán kardiológus sem,hanem pl. Hétfő-Szerda-Péntek és négy órában,de akkor sem hiszem,hogy a mozdonyvezető aki ,ha dolgozik,letesz 12 óra szolgállatot,másnap örűl,ha pihen vagy a dolgait végzi,nem,hogy másnap fél napot még dolgozzon a másik szakmájában.


Olyan van,hogy a korházban főállásban dolgozik egy kardiológus ,amikor nem dolgozik van magánrendelője és ott dolgozik éjjel meg pihen.

De szerintem mozdonyvezető aki a tömegközlekedésben tölt be egy nehéz munkakört,másodállásban kardiológuskodjon ami szintén felelősségteljes munka.


Ti elhiszitek ezt?

Létezik vajon ilyen vagy esetleg nem igaz?



2018. júl. 25. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Az történt, hogy meg lettél szívatva. Ha azt mondanám, hogy az A héten kvantumfizikus vagyok, a B héten meg szobafestő, azt is elhinnéd? Ugye, hogy nem.
2018. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan sokfélék vagyunk..
2018. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Aha, mint Jóskabá, aki kazánkovács és nőgyógyász.
2018. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Miért ne rajonghatna egy kardiológus a vasútért? Ha időben össze tudja egyeztetni a kettőt, semmi gond.
2018. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kollegám raktárvezető, masodállasban meg beáll kamionozni, kiszállitani mert szereti....
2018. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En rajongok a vonatokért, én is beállnék, ha lenne időm végig vinni a képzést....
2018. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Inkább kardiológus elsősorban, és mellette hobbiból mozdonyvezető. Talán eltudnám képzelni, ha mondjuk gyerekkori álma volt, hogy mozdonyvezető lehessen. De a kettő dolgot időben összeegyeztetni, vagy hogy energiával hogy bírja, azt én sem értem.

Azt tudnám elképzelni, hogy ha hiány van valahol mozdonyvezetőkből, akkor néha „beugrik”.

2018. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:D

Az nem úgy működik, hogy beugrunk mozdonyt vezetni. Elég macerás képzés, évenkénti fizikai alkalmassági és pszichológiai vizsgálatokkal. Rengeteg követelménynek kell megfelelni elméleti tudásban, fizikai és mentális alkalmasságban. Ahogy az orvos hivatásának is megvannak a maga jellemzői.

A kettő együtt összeegyeztethetetlen.

2018. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hinném, de ha valamilyen csoda folytán igaz, akkor nem lehet valami csúcsszuper szakember mint kardiológus...
2018. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%

Én mozd.vez vagyok,és van olyan kolléga aki eredetileg ügyvéd.Dr x y , és mozdonyvezetőként dolgozik mert ezt szereti,maszekban megy a prakszis.

Én komolyzenei szerző vagyok pl.Az,hogy valaki mozdonyvezető,mondjuk családi hagyomány miatt,attól még folytathat ezzel teljesen ellentétes dolgot civilben.

2018. szept. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!