Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért látom öregnek a huszonév...

Miért látom öregnek a huszonéveseket? 17/f

Figyelt kérdés

A huszonévesek többsége valahogy öregnek tűnik számomra. De van egy 20 éves ismerősöm is aki olyan szakállas, meg felnőttes az arca hogy inkább 30-nak nézném.

A 25 év felettieket már inkább magázom mert nem érzem helyesnek a tegezést. Némelyik huszonéves meg már kopaszodik és őszül is.

Én nagyon nem várom ezt a huszonéves kort, mert akkor lehet hogy én is öreg leszek.



2018. júl. 26. 17:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Leszel te még 30-40 éves is, de reméljük 70 is!


:)

2018. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem elég lenne ha 20 koromig élnék. Már sokat éltem ugy érzem. Minek olyan sokáig élni.
2018. júl. 26. 18:08
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
Mint én kamaszként. :D
2018. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
kívánom, hogy sikerüljön az óhajod
2018. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
mert hülye vagy
2018. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15

Vagy már te

2018. júl. 26. 18:54
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Huszonéves korodban nem vagy öreg 😄 Ne magázódj,úristen.

Én 22 vagyok,még a 30-40-eseket is sokszor tegezem,attól függ hogy állnak hozzá. Dehát vannak barátaim akik 30 körüliek,nyilván nem állok neki magázódni.Te sem vagy olyan sokkal fiatalabb hogy magázódj.

Tudod,a tini évek olyan lassan vánszorognak,aztán egyszercsak betöltöd a 19-et,és rájössz hogy úristen többé nincs tizen- csak huszon,akkor lesz egy kis pánik,és akkor majd örülsz hogy még csak huszon- és nem negyven- 😏

És onnan már csak lefelé visz a lejtő,egy 4 éves gimis időszak egy évtizednek tűnik most,aztán később négy év úgy repül el hogy észre sem vetted.Ez az élet rendje.

Emlékszem mi is nagy valakinek gondoltuk a 8.-osokat alsóban,aztán mikor 8.osok lettünk lenéztük a kisebbeket,mert mi milyen érettek vagyunk,a huszonévesek meg olyan naagynak tűntek akik felnőttek,és biztos mindjárt családot alapítanak. Aztán 20 évesen kis szarosnak láttuk a gimiseket,hogy meeennyi mindent nem tudnak még,meennyire éretlenek hozzánk képest,és rájöttünk hogy még rohadtul nem állunk sehogy a gyerekkel meg a házassággal mert még túl fiatalok vagyunk hozzá,pedig azt hittük kiskorunkban hogy 22 évesen már férjhez mennek,aztán gyerek és kész. :D

Majd te is meglátod pár évmúlva,most jön még a java. Inkább éld ki a fiatalságod most még tudod,az meg már rajtad múlik hogy mennyire fogod öregnek érzeni magad 20-30 felett 😊

2018. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17

Miért ne magázhatnám azokat akik öregnek tűnnek?? A huszonévesek nagyon is annak tűnnek nekem.

2018. júl. 26. 20:21
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem azokat magázzuk akik öregek. Hanem azokat akik nagyobb pozícióban vannak nálunk,illetve ta tisztelet jele.

A huszon éveseket nem kell,mert nem néznek ki öregnek. Nem őszek,nem ráncosak.

Attól ha magázod őket nem leszel fiatalabb. Csak nehogy nekiugorj majd egy 6 év múlva ha téged is nekiáll valaki magázni :D

Meg hát ha magázol egy huszonévest automatikusan fiatalodsz a szemében 10 évet,szóval magaddal cseszel ki,mert sokan le fognak nézni :D

2018. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!