Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Lakatos...

Mi a véleményetek Lakatos Laráról?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, ő úgy musical.ly ,,celeb", tehát az alkalmazás miatt lett népszerűbb.


Külsőről(főleg az alakjáról) és aki tudja ki ő/követi, az a belsőjéről is. Kort és nemet is írjatok. :)


instája: laralakatos

musical.ly: laralakatos1

(csak hogy aki eddig nem ismerte, tudja hol kell keresni) :)



2018. júl. 28. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szegény.. kicsit sajnálom
2018. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
általános, tucat. úgy néz ki, mint a mai lányok 99%-a...belsőjéről meg mit tudna bárki is mondani, aki személyesen nem ismeri?
2018. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Most hallom először a nevét, de most megnéztem pár másodpercet 3 videójából és a googleön is rá kerestem.


Külsőre egy kifejezetten aranyos 12 éves lányak nézki, akiből pár év mulva szép nő lehet.


Az összesen kb 1 percnyi anyag, amit láttam belőle nem utalt arra, hogy bármi baj lenne a személyiségével...


Van 21 ezer feliratkozója a youtubeon, a többi platformon nem néztem meg. Nyílván ha ennyien követik, akkor van igény arra amit csinál, az az sikeres. Szóval nem tudom elítélni.


21/F

2018. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
12-13 évesen nem gondolom, hogy tangás képet kéne az internetre kirakni.
2018. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Beképzelt,13 éves és van rajta vagy 2 kiló "smink
2018. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, hol van róla tangás kép? :o
2018. júl. 30. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem biztos sokat unatkozik, ha folyton ilyen videókat készítget meg töltöget föl. Ahogy az is, aki folyton ezeket nézi, és nem unja meg, hogy különféle számok pár másodperces részleteire csak tátog valaki. Okés, ha próbálja feldobni, pl különféle szerkókkal, de szerintem ez akkor sem ad ez semmi extrát. Meg lehet pl amúgy önbizalomhiányos is esetleg- h akar sok lájkot és abból szűri le, hogy ő egy mennyire értékes ember, kívülről meg kell támogatni önbizalmilag esetleg , de én ezt nem tudom, ja és ezeket most általánosságban írom, tehát nem konkrétan rá vonatkoztatva- , vagy lehet, hogy totál nem az , csak fura hobbija van. Mármint mondjuk így inkább, érdekes. Mert táncoljon magának, de minek kirakni?:D Mondjuk, ha neki az esik jól, akkor rendben van. Ha őneki ez örömet okoz, akkor okés, akkor csinálja. Szerintem nem sok vizet zavarnak biztos ezek a musically-s produkciók. Úgyhogy csinálja nyugodtan. Amúgy most látom, a kérdés a kinézetére is vonatkozik, szerintem szép.
2018. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
72%

Pár év múlva egy jó kis krv lesz belőle, nem jó nő!

Szégyen picit amiket kitesz!

Tudjuk a hírnév mittessz a kicsikkel!

2019. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igazad lett..
2022. jan. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ku*rva lett?😄
2022. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!