Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem ezt az igazságtalans...

Nem értem ezt az igazságtalanságot, mi az oka, ki okozta, és hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés

Elegem van.

Van két dolog is, amit az emberek nagy része megtehet, alapból jár nekik, megadatott nekik, nekem meg csak kínkeserves erőfeszítésekkel lenne elérhető.

Az egyik az, hogy ugye autista vagyok, és így nem tudok barátkozni, nem tudom értelmezni a testbeszédet, a gesztusokat, nehezebb a kapcsolódás etc. Másoknak meg ez alapból jön. Bekerültünk a gimibe, 2 hónap múlva már baráti köre volt az osztálytársaim nagy részének, én meg alig tudtam egy emberrel összebarátkozni. Nem hívtak sehova. A koliból meg annyira kiutáltak, hogy még szobatársam se lesz.

Úgy gondolom, hogy ez igazságtalanság az élet részéről. Másnak alapból jön, nekem meg nem.

A másik: Egy ideig néptáncoltam, de abba kellett hagynom, mert az ínszalagjaim meglazultak, na meg az ízületeim eleve ilyenek voltak (ez valószínűleg genetika), és a térdem sokszor kiugrik. Na már most, ezen műtéttel vagy térderősítő tornával lehetne javítani, az elsőtől irtózom, a másodikat gyűlölöm. Tulajdonképpen minden olyan mozgásformát gyűlölök, ami nem tánc. Szóval ez egy ördögi kör, soha nem jövök ki belőle.

Úgy vélem, hogy ez is igazságtalanság. Az emberek nagy részének alapból jár, hogy táncolhat, nekem meg szenvedni kellene érte egy csomót.

Nekem miért nem járnak alapból ezek a dolgok?

Ki okozta ezt? Isten? A sors? Ki?

Hogy lehetne jobb életem?

16/L



2018. júl. 29. 19:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Sok ember megtapasztaljta hogy az élet igazságtalan.

Én is megtapasztaltam már ezerszer.

Megszoksz, vagy megszöksz. Nem lesz jobb, úgy sem.:D

2018. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Akinek meg pl. a fél lába hiányzik, az azt tartja igazságtalannak, hogy neked meg van mind a kettő, mégis itt rinyálsz!
2018. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

Inkább segítségre van szükségem.

2018. júl. 29. 19:43
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy nem ismered a természetet. Alapból kificamodott módon látod ezt az egészet.


Neked semmi nem jár. Senkinek se "jár". Valakinek szerencséje van, valakinek nincs. Ennyi. Az élet pedig igazságtalan. Nem említették a szüleid? Fölösleges nyüszíteni miatta, időpocsékolás, meg legyengít mentálisan az önsajnálat. Igazságtalan és kész. Ez van.


Így is örülj, hogy nem vagy tök hülye autista, csak egy nagyon kicsit. Lehetne 100-szor rosszabb. Mi lenne akkor? Irigykednél a mostani önmagadra. Vagy születhettél volna Sierra Leonéba, és mostanra egy drogos szexrabszolga lennél.


Meg milyen kérdések már ezek, hogy ezt ki okozza?

Következik valami a válaszból? Tehát ha tudnád a választ, hogy mondjuk isten csinálja... mit tennél? Megpofoznád, vagy mit?

Semmi nem következik belőle, tehát hülye kérdés. Tehát időpocsékolás.


Az osztálytársaid kiközösítenek, mert autista vagy. Oké. 150 évvel ezelőtt kényszerzubbonyba dugtak volna, meg gumiszobába. 400 évvel ezelőtt elégettek volna máglyán.

75 éve elgázosítottak volna a nácik.

Te meg itt nyavalyogsz, hogy nincs szobatársad. Gratulálok.

Ahelyett, hogy örülnél, hogy nem zavarnak meg maszti közben.


Ez ősi ösztön a furákat kiközösítik. Az állatok is, az emberek is, nincs különbség.


Agykontrollozz. Változtasd meg a gondolataidat. Fogadd el a tényeket. Fogadd el a természetet. Ne menj szembe a természettel, nem győzhetsz, mert a része vagy!

Csak a természettel, annak törvényeivel összhangba kerülve tudsz kiegyensúlyozott életet élni!

Ennek nem lehet része , hogy bárkit, bármit okolni kezdj az életedért, vagy az igazságtalannak hitt dolgokért.

A természet nem igazságtalan. Csak olyan, amilyen. Nincs helye az önsajnálatnak. Természetellenes dolog, ami kizárólag hátráltat!

Ha ragaszkodsz az elképzeléseidhez, egész életedben szenvedni fogsz. Menj a kisebb ellenállás felé!

Figyeld meg irányba megy az életed, és azt fordítsd a javadra, ne az ellenkezőjét akard!

2018. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam maszturbálni, hogy jött ez ide?

És nem! Nem normális, hogy a furákat kiközösítik. Az elfogadásnak alapnak kellene lennie.

2018. júl. 29. 20:00
 6/29 anonim ***** válasza:
18%

" Nem normális, hogy a furákat kiközösítik"


Butának is tituláljalak?


Kizárólag ez a normális! Amit a média nyom ezerrel az agyadba a nagy elfogadásról, meg respektről, az a nem normális!

600.000.000 éve működik így a világ, kislányom! Nézz már körül!

2018. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

....pont erről beszélek! Létrehozol egy alternatív valóságot, és görcsösen ragaszkodsz hozzá. Ha ezen nem változtatsz, belegebedsz!

Elolvashatsz te napi 500 cikket is a nőklajacafe-n, hogy a a normális, ha elfogadják a furákat...

ez soha a büdös életben nem fog valósággá válni!

Ha ezt nem ismered fel, és nem fogadod el, akkor -ahogy mondtam- szembe mész a természettel, úgy pedig csak veszíthetsz.


De amúgy elég ha hőbörgés helyett most is csak kicsit magadba nézel!

Miért van annyira eleged? Miért ekkora szenvedés az élet? Miért ekkora tragédia az "igazságtalanság"?

Miért nem érzed jól magad a bőrödben? Mint ahogy más, amellett hogy másnak, meg más baja van?


Vedd már észre a saját bőrödön, hogy pont most igazol engem az élet!

2018. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Erre nem tudok mit mondani. Akkor most közösítsük ki az összes mentális beteget meg LGBTQ embert meg mindenkit, aki egy kicsit is eltér az átlagtól? Egyáltalán mi az, hogy átlag? Mi az, hogy normális?

Nincs olyan.

Ezzel az erővel mindenki fura. xdd

2018. júl. 29. 20:45
 9/29 anonim ***** válasza:
28%

Várom a sok-sok ellenérvet a lepontozóktól!

Segítsük a kérdezőt! Cáfoljatok meg, adjatok neki tanácsokat!

Természetesen az ellenkezőjét, mint amit én mondtam, hogy haszna is legyen! Már türelmetlenül várom! :D

2018. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

"Erre nem tudok mit mondani. "


Nyilván...

Ez a nőklapja cafes példa a gyakorlatba átültetve.


500 cikk, tények nélkül, de nem fognak valósággá válni.

Ész nélküli lepontozás, mert valaki keményebben oda meri vágni az igazságot, pátyolgatás helyett.

Ellenérv nyilván nincs, nem is lehet, természeti alaptörvények ellen elég nagy ritkaság. :)


Egyébként de, van nagy átlag. Azon belül persze vannak eltérések, de nem nagy. Ösztön szinten nem nagy.

Hogy ki hogy játssza meg magát, az meg nem számít.

2018. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!