Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon az embereknek...

Magyarországon az embereknek tényleg csak 2%-uk természetesen szőke?

Figyelt kérdés
Én random végeztem kutatást és van ahol 15% jön ki van ahol meg 5%, de sehogyan sem tud kijönni az a 2%

2018. aug. 1. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én és az öcséim szőkék voltunk gyerekkorunkban, de később bebarnultunk, jelenleg nem is ismerek senkit aki természetesen szőke, szóval ebből kiindulva felnőtteknél igaz lehet a 2% szerintem.
2018. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem. Ha csak a tejfelszőkéket számoljuk, akkor lesz 3-5% legalább 🤔
2018. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én természetes szőke vagyok. Ismeretségi körömben is van vagy 5-6. Tény, hogy sokkal ritkább, mint a barna vagy fekete hajszín, de szerintem a tuti több, mint 2 %.
2018. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A 2% a természetes vörösökre vonatkozik, ezt biztosan tudom. A szőkék azért gyakoribbak itthon, mint a természetes vörösök, szóval nekik az 5-15% szerintem abszolút reális.
2018. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztály fele szőke/ sötétszőke.
2018. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
A szőke nem egyenlő a sárgával, amit sokan világosbarnának mondanak az tipikus szőke
2018. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mondjuk tényleg megközelítés kérdése, hogy honnan kezdődik a szőke. A 2% így se, úgy se tűnik reálisnak, maximum világviszonylatban.
2018. okt. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es jó hogy tudod mire gondolok “mások által világosbarnának mondott alatt” :().
2018. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!