Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak egy dolgot mondjatok...

6747298 kérdése:

Csak egy dolgot mondjatok hogy miért éljek?!

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni de anyám kiskoromban egyáltalán nem foglalkozott velem és nem volt meg az az alap anyai szeretet ami kellett volna. Egész életemben apámmal éltem. Suliban csomószor bántanak és tudm hogy ez csak rosszabb lesz. Járok pszihológushoz de azt se tudom minek.(nem részletezem a többit mert az egy év lenne) Tervezem felvágni az ereim úgysincs mit veszteni. Mindenben csak a szat látom, anyám nem akar velem mutatkozni bekell valjam én se, rühellem mind a 2-t. 2 testvérem sincs itt és mindenki átbasz. Mondjatok 1 okot legalább (ami nem szülő és nem saját magam) amiért ne vágjam fel.

2018. aug. 2. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert semmi elől nem lehet elmenekülni!!! Aki ezt hiszi, fogalma sincs a valóságról!!!!!!!
2018. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Mondok egyet : másnak is vannak gondjai,nem csak neked,valakinek még nagyobbak ennél.
2018. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Alapból elítélem az öngyilkosságot.

Ugyanakkor megértem, ha valaki úgy érzi, csak ez maradt.

Amikor valaki úgy érzi minden erőfeszítése ellenére belebukott valami olyan nagyba, amiben hitt, amire rátette az egész életét. Mint mikor befektet valaki egy biztos megélhetés reményében, dolgozik, és bízik az üzletfeleiben, de vegül elveszik az otthonát, és a családja teljes jövője megsemmisül egy pillanat alatt, egyetlen rossz döntés miatt, ami mögött semmilyen rossz szándék nem volt. Ezekből is ki lehet jönni, ilyenkor is elítélem, de meg tudom érteni.

Te viszont nem buktál bele semmibe, azok buktak bele akiknek téged fel kellett volna nevelniük. Ez a különbség. Számodra nem lenne sem kiút, sem megbánás, sem elégtétel.

Úgyhogy ha egyetlen okot kellene mondanom az az lenne, hogy még nem tettél semmilyen égbekiáltó baromságot, ami kihatna az elkövetkezendő évtizedeidre. Ém azt mondom, minimum ennyi elvárható lenne, ha valakinek megfordul a fejében, hogy nem bírja itt tovább.

2018. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ne hagyd magad ennyire demotiválni! Próbálj meg erösnek látszani és akkor kevesebbet vagy egyáltalán nem tudnak téged bántani!

Kérlek ne tedd ezt! Megérdemlesz 1 szebb jövöt!

Adj esélyt magadnak!

2018. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért bántanak a suliban? -bár most nincs is suli...
2018. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Én például férfiként szeretem a puncit,és már ezért is megéri élni.
2018. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért, hogy dolgozz, adózz, és legyen nyugdíjam.
2018. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az élet azt mondják, nem feladat, hanem lehetőség. De azért szerintem feladatok is vannak benne:)
2018. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Poénból. Nézd meg, hogy természetes módon mikor halnál meg, addig meg tegyél mindenkire magasról.
2018. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a pillanatnyi érzéseid szerint csak szomorúságot látod magad körül, de ha megpróbálnád "távolabbról" nézni a dolgaid megláthatnad, h ha akarod van jövőd.


Pl. Nem vagy halálos/súlyos beteg akinek a hátralévő ideje biztos, hogy csak szenvedést tartogat. A környezetedet ami most rossz, idővel el fogod hagyni.(új suli, elköltözés szülőktől) A mostani gondjaid ha belegondolsz 5-10 év múlva nem fognak számítani, semmi olyan nincs ami egy életre megbélyegezne. (Hacsak te nem hagyod)Innentől kezdve butaság lenne megölni magad.

2018. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!