Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,jelenleg egyetemista,de minden vágyam, hogy légikísérő legyek.Ezért úgy döntöttem elkezdek dolgozni és pénzt spórolni.Viszont meg akarok tanulni egy új nyelvet,hogy minél több esélyem lehessen.Szerintetek hogy lenne érdemes csinálnom: dolgozzak itthon=kevesebb pénz,viszont tudok járni nyelvtanfolyamra,vagy dolgozzak külföldön (angolom folyékony),de ott lehet nem lenne időm meg energiám tanulni?Hogyan tervezzem meg az odavezető utat? Fapadosra szándékosan nem jelentkezek,sok példát láttam, akik bejutottak a nyelvtudásukkal illetve a toborzásra külön felkészültek hónapok alatt,így nemzetközin kezdhették a karrierjüket.Köszönöm a válaszokat :)
2018. aug. 2. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Legelőször itthon dolgozz, aztán ha sikerül megtanulnod az angolt menj ki és dolgozz ott, sok sikert.
2018. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!