Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék változtatni az...

Szeretnék változtatni az életemben, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Először is, szeretnék sokkal többet olvasni, mert eddig sajnos nagyon keveset olvastam, de van igényem megismerni az olvasásban rejlő örőmőket, tehát az 1.kérdésem:Milyen könyvet ajánlanátok egy olyan fiatalnak aki még szinte életében nem olvasott, Hogyan vezessenbe magamat az irodalomba, műfaj bármi lehet csak horeor ne mert azt nem szeretem (Nincs bajom vele, csak nem az én ízlésem),egyébként 16 éves fiú vagyok, szóval valami nekem való kéne, Másodszor a sportolást is szeretném egy magasabb szintre emelni, eddig átlagosan napi 12 km-t bicikliztem, de többet szeretnék, de nem akarok egyből valami nagyban belekezdeni csak kis léptékben egyre többet biciklizni,csak az a kérdésem hogy:Milyen léptekben haladjak, a másik az hogy kitaláltam azt is hogy a nyáron minden nap reggel 7-kor kelnék és akkor is mennék biciklizni, de nem tudom hogy ezt milyen léptekben csináljam, mehet már úgy hogy minden nap vagy csak heti 1-szer elöször vagy hogy, elöregedett is köszi a válaszokat
2017. aug. 11. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Elöregedett helyett előre, bocsi a telefonom volt
2017. aug. 11. 16:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg járj el edzőterembe

Pár uj havert is megismerhetsz

Csajok terén is bejön ha kicsit megizmosodsz megfèrfiasodsz

2017. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy egy hónapig minden nap olvasol egy keveset (20-30 perc, ha jól esik, akkor több is lehet)

Keress valami vékony és témában számodra érdekes könyvet.

Lehetőleg először ne egy Victor Hugoba vagy Jókaiba kezdj bele, ha eddig nem nagyon olvastál:)

2017. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!