Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Működő pszihológiai trükkök?

Működő pszihológiai trükkök?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjuk becsapni az agyunkat vagy masokat manipulálni? Valaki tud mindennapokban működő pszihológiai trükköket amik mar esetleg beváltak? Vagy akar csak dolgok amiket erdemes megfigyelni

2018. aug. 2. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

David J. Lieberman - Vegyél rá bárkit bármire!


Az ​Olvass az emberekben című bestseller szerzője, Dr. Lieberman új könyvében olyan pszichológiai titkokat fed fel, amelyekből megtudhatjuk, hogyan vonhatjuk irányításunk alá a különféle helyzeteket és kerülhetünk ki győztesen bármilyen szituációból.

David Lieberman az emberi psziché felfedezésének mestere. Az emberi viselkedés legújabb kutatási eredményeire támaszkodva, ez az innovatív könyv lépésről lépésre mutatja be, hogy miképpen láthatunk át az embereken, hogyan kerülhetjük el, hogy manipuláljanak minket és hogyan vegyük kezünkbe az irányítást – bárhol, bármikor.

Dr. Lieberman az emberi kommunikáció újdonságnak számító területén kutakodik: a Vegyél rá bárkit bármire című könyvében az interperszonális kommunikáció forradalmának lehetünk a tanúi. Ebből a lenyűgöző írásból megtudhatod, hogyan:

• vegyél rá bárkit, hogy vonzónak találjon;

• kerekedj felül azonnal bármely kapcsolatban;

• vegyél rá bárkit, hogy fogadja meg a…


David J. Lieberman - Olvass ​az emberekben

Technikák, ​melyeket az FBI, az amerikai kormány és több ország speciális alakulatai is használnak


Ez a könyv nem a testbeszéddel kapcsolatos újrahasznosított elképzelések gyűjteménye, hanem bizonyítottan működő, praktikus pszichológiai technikákat tartalmaz, melyek azonnal használhatók, bárki által, bármilyen helyzetben.


Az Olvass az emberekben lépésről lépésre felfedi előttünk, mit gondolnak vagy éreznek mások valós élethelyzetekben. Világosan kiderül például, hogyan dönthetjük el, hogy egy pókerjátékos játékban marad-e vagy bedobja a lapjait, hogy egy üzleti partner megbízható-e, vagy hogy egy első randevú jól alakul-e, vagy sem. És amikor még nagyobb a tét – tárgyalások, kihallgatások bűntények, lopás vagy csalás esetében –, akkor is könnyedén ki tudjuk szűrni, ki van mellettünk, és ki van ellenünk (vagy a szeretteink ellen), hogy így időt, pénzt, energiát és fájdalmat spóroljunk meg magunknak.


Dr. Lieberman több száz televíziós és rádió műsorban bemutatta már, milyen könnyen és pontosan működnek ezek a technikák. A FOX csatorna hírműsorának különkiadásában a műsor házigazdája a következőket mondta: „Ez egyszerűen lenyűgöző! Én ott voltam vele, és nem tévedett, egyetlen egyszer sem. Még én is elsajátítottam a módszert, és ez azért elég sokat elárul.” Ami azt illeti, Dr. Lieberman élő adásban még a szakképzett hazugságvizsgálókkal is „szembeszállt”, és hasonló eredményeket ért el – minden egyes alkalommal.


Ncore-on volt fenn kb 1 hónapja ehhez hasonlóak, de most nem találtam meg. Hirtelen ezekbe futottam csak.

2018. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordított pszichológia: légy nagyon mellette az ellenséged mellett gondolatsíkban, majd a végén csapj le rá.
2018. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Agy becsapása:


Csinálj úgy mintha sót szórnál a szádba, garantáltan érezni fogod az ízét!

Nézz meg youtubon ásítós videókat nem fogod kibírni hogy ne ásíts.

2018. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!