Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy szemüvegest lehet modell?...

Egy szemüvegest lehet modell? Vagy egyáltalán felveszik? Palvin Barbi melyik modellügynökségnél kezdte?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Bármi lehet az ember csak tenni kell érte, soha sem szabad fel adni, amit el akar érni az ember azt el is fogja, csak akarni kell, hajrá, sikerülni fog,sok sikert és kitartást ;-)
2018. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Kontaktlencséről hallottál már?
2018. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
(Utolsó) Igen hallottam de olyat Nem szeretnék hordani
2018. aug. 3. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor addig leveszed mondjuk a szemüveget amíg fotóznak
2018. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, ez nem akadály, de én egyszer láttam egy videót, amiben egy modellügynök beszélt, vagy talán írás volt, már nem tudom, ott mondták, hogy tudni kell kontaktlencsét hordani. De ez függ attól is, hogy hányas a szemed. Ha csak -0.50, akkor simán lekapod egy fotózás alatt és még látni is fogsz, de ha -3.00 például, akkor már nem lesz szerencsés, hogy a szemüvegedet le kell venned, de kontaktlencsét sem hordasz, mert nem fogsz sokat látni (tapasztalat). Szóval ha komolyan modellkedni akarsz, akkor fontold meg a kontaktlencsét, nem kell állandóan hordanod, csak ha olyan dolog van.

Palvin Barbi az Iconnál kezdte.

2018. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2018. aug. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!