Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs a tv-ben egyetlen...

Miért nincs a tv-ben egyetlen normális sorozat vagy film mostanában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi évben egy rakás nézhetetlen szar lett.

A kormány már ebbe is bele szól vagy mi? Xd pls


2018. aug. 3. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ezért nem nézek TV-t, mert alig találok valami olyat, ami érdekel, amúgy se vagyok nagy filmrajongó. Sok olyan film van, amit más imád, én meg falra mászok tőle, ízlés kérdése. Lehet, hogy veled is ez a helyzet.
2018. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézz Netflixet, a tévé mindig egy fos volt.
2018. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen film vagy sorozat kellene, ami neten nem található meg? Költői kérdés. Nemcsak fészbúkozásra jó.
2018. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Teli van a tv filmes/sorozatos csatornákkal, ha nem találsz jót akkor nálad a hiba.

Egyébként minden sorozat elérhető a neten is, plusz még olyanok amik nem mennek nálunk

2018. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én filmeket szeretem a legjobban de ilyen akció meg mesebeli szarságok k*rvára nem érdekelnek.Neten meg már semmit nem találok
2018. aug. 3. 21:14
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 persze hogy tele van filmes csatornákkal de mind fos filmeket adnak rajta. Vagyis inkább úgy fogalmazok hogy ami nekem nem tetszik emiatt mondom azt hogy nézhetetlen számomra a tv
2018. aug. 3. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Utóbbi évben???? Utóbbi 20-30 évben inkább ;D agyam eldobom, hoy van aki még néz tv-t.... :D
2018. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Reklám,reklám,reklám...

Tvben csak meccset szoktam nézni föként!

2018. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert a jó filmek/sorozatok drágák, a fos filmek/sorozatok meg óccsók. A tömegnek jó az óccsó is, akinek nem tetszik az meg ne nézze, vagy pl a neten nézzen jót.
2018. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mostanában indult a preacher 3. évada az amc-n.

arra nem lehet panaszod,mert jó sorozat.

2018. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!