Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy film/sorozat rendező...

Egy film/sorozat rendező tényleg olyan mint a filmekbe? Itt arra célzok, hogy folyton kiabál a színészekkel, csúnyán beszélvelük, lelkileg kiborítja őket. Vagy teljesen normális, nem akad ki ha hibáznak az alkalmazottai, szereti és támogatja őket.

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amúgyse lenne célravezető idegeseíteni a színészeket, mert ha idegesek nem tudnak úgy játszani. A rendező és a színészek együttműködnek, mindegyikük hibázik és ezt ők is tudják de egy forgatáson nem számít, felveszik újra és újra amíg nem sikerül.

Nem vágom miért ezt a képet akarják kelteni az emberekben de korántsem ilyen p*csfejek a rendezők.

2017. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kiabálás, káromkodás stb. általában azért van, mert a rendezők is fáradtak, szorítja őket az idő, és nyilván kiborulnak, ha valaki nem végzi normálisan a dolgát. Bár szerintem elsősorban nem a színészekkel kiabál, legalábbis én még nem láttam ilyet, pedig voltam már pár forgatáson. Meg úgy általában mindenkire jellemző egy forgatáson, hogy stresszes, főleg ha bonyolultabb dolgot kell felvenni vagy nagy tömeget kell irányítani.
2017. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A filmekben nyilván a szélsőségeket mutatják be jobban. Igen, létezik ilyen rendező. A zseni, akinek mindent elnéznek. Voltam már nem egy színházi főpróbán, ha nem is durván, de hasonló esetet nem egyet láttam. A vezető színészekkel is néha elég gorombán tudnak beszélni. Ez nyilván több dolog miatt van... az egyik az, hogy rohadt szar helyzetben vannak a színházak, a többségnek rohadt kevés pénzből rohadt kevés idő alatt kell aranyat csinálnia... 1-2 hónap van egy előadás teljes elkészítésére, mindig közbejön vmi gikszer. Nyilván egy filmben picit más a helyzet, de ott is stresszelnek azon, mikor lesz kész a film, melyik színészt kell last minute lecserélni stb. Plusz az, hogy alapvetően egy cukimukika-e a rendező vagy nem. Plusz mindenkinek vannak rossz napjai is.
2017. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!