Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » EXO-Lek maradtak még magyarors...

EXO-Lek maradtak még magyarországon?

Figyelt kérdés

Ugye most kitört ez a nagy BTS őrültség és rengeteg csak army és divatfan jelent meg ...

Szóval arra lennék kíváncsi H maradt e még itt néhány olyan fan akik nem army-k hanem más fandomba tartoznak vagy azokba IS tartoznak?


UI:ezt ne vegyétek semmilyen lázadásnak vagy utalkozásnak egyszerűen csak kíváncsi vagyok hogy van e olyan akiknek nem jön be annyira a Bangtan...



2018. aug. 4. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt az egész army dolgot. Én szeretem a kpopot, és bármit meghallgatok ami jól hangzik. Miért kell ennyire elfajulnia a rajongásnak?xd Akármi lehet jó akármilyen bandától.

20F

2018. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy maradt :) nem csak a BTS létezik. Nekem EXO a kedvencem ♥
2018. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én multifandom vagyok,és nagyon szeretem az EXO-t(egyik ultim),illetve a BTS régi stílusát is szerettem, a mostanival már nem vagyok kibékülve,így már őket nem követem annyira.
2018. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelen! :3 Nem mondanám magam army-nak, szeretem őket, bár az újabb számaikért nem vagyok oda. Rengeteg csapat fanjaként tartom magam, és az egyik nagy kedvencem az EXO.

Nemsokára le fog menni ez a BTS láz szerintem.

2018. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Omo ennek nagyon örülök ^^

Természetesen tudom hogy nem csak a Bangtan létezik ...csak most mindenhol ők vannak és ez engem már picit nagyon idegesít mert ugyan jó banda ...de vannak olyan bandák (rengeteg) akik ugyan olyan jók és azt se tudja a világ hogy léteznek ...szóval ez kicsit sem fair és engem ez olyan szinten bánt ....na de Mind1

Remélem hogy le megy ez a nagy őrület hamarosan addig mindenki tartson ki és köszönöm hogy itt vagytok 😂😂

És köszi a válaszokat is (:

2018. aug. 14. 17:08
 6/10 anonim válasza:

Szia! Már hogyne maradtak volna...

Szerintem azért is nagyon jó hogy a BTS ilyen híres mert így többen megismerkednek a kpoppal. Például én előbb voltam army aztán lettem exo-l és így tovább.. összességében már multifandomnak tekintem magam mert szinte minden bandát meghallgatok ..és nagyon hálás vagyok a bts-nek hogy bevezettek ebbe a zenei műfajba :)

2018. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ARMY vagyok,nem hallgatok EXO-t,viszont tudom hogy ők is nagyon tehetséges banda <3
2018. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én multifandomos vagyok. Azért mert 1 banda népszerűbb, attól még a másik nem tűnik el. Az EXO is volt csapból folyatva, most a BTS, aztán jön a kövi.Az igazi meg a divstfan nagyon más
2018. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Viszont az EXO nem jutott ki a Billboardra,nem szerepelt még az America's Got Talent-ben is és még sorolhatnám a hatalmas amerikai valóság show-okat amibe a Bangtan vett részt, őket már az egész világ ismeri szinte, hála a sok divat fannak🙄😑 ami egyébként tökre jó mert nyilván az ARMY-k örülnek neki,csak ez az hogy rengetegen nem is a zenéjük miatt szeretik őket hanem a külsejük miatt ami elég nagy baj.

Nyilván ha egyik tag sem lenne szimpatikus senkinek sem gondolom alig néznének rájuk, tehát a külsőt is figyelembe kell venni,de előrébb van az,amit 5 év alatt kiharcoltak és ez elég kaki hogy sok ARMY nem értékeli azt amit a fiúk kemény munkával hoznak össze nap mint nap(tisztelet a kivételnek)


Evel semmi megbántási szándékom nem volt az EXO L-ek felé,az EXO is egy rohadt tehetséges és igyekező banda,de hogy őszinte legyek,a tagok cseppet sem szimpatikusak.Azztán most jöhetnek a beszólások,meg jöhet rám 100 EXO fan is véres szemekkel,de ez van:)


Az EXO L-ek olyakat írnak a Bangtan-ről hogy az állam a földön koppant, szóval igen,ha ők is tudnak,mi is tudunk


Azt mondják az ARMY a legbotrányosabb fandom,igen, valamilyen szinten igaz,de nem az ARMY-k akarták fel robbantani pl a Bigbang koncertjét,nem az ARMY-k borotválták le a hajukat hogy a banda közelébe menjenek,nem ők fagyasztottak ürüléket a BTS dormjából,meg még sorolhatnám miket össze nem műveltek

Én tudom hogy van sok normál EXO fan és ARMY is, sőt van úgy hogy az illető multifandom és mind kettőt szereti(az még fantasztikusabb)


Na de ha már egy idióta EXO L leállja minősíteni az ARMY-kat meg a BTS-t hogy ez BTS följebb jutott és többet ért el mint az EXO,na az már nagyon kitudja nálam csapni a biztosítékot


ARMY forever ❤️💜

2018. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miket össze nem műveltek az EXO L-ek*
2018. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!