Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznéd egy szóval...

Hogyan jellemeznéd egy szóval az eddigi életedet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Xar.


A legjobban a "Desperado: Szabad vagy" c. száma jellemzi a legjobban:

"Hazugság volt az életed

Elcsaltad az elmúlt éveket

Fáj, éget minden pillanat

Lehet ettôl jól érzed magad

Gyűlölet mardos semmi más

Számodra ez végállomás..."

2018. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
KUDARC
2018. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ironikus módon, amikor megtaláltam ezt a kérdést, a közvetlenül ezalatti kérdés fősorában a "kudarc, nehézség, gyász, sikertelenség" szavak voltak láthatóak.


És kapóra jöttek. Ezen négy szó közül bármelyik találomra kiválasztott tökéletesen jellemezni tudja az eddigi életemet.

2018. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Cool
2018. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Siker!


Elvégeztem az egyetemet és villamosmérnök lett belőlem. 5 év után megházasodtam. Vettünk egy dunai panorámás 3 szobás panelt. Szinte elsőre összejött a már most 10 hónapos lányom. Van megtakarításunk, jó autónk és egy biztos háttér.


28F

2018. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Izgalmas és érdekes. 3 emberéletnyi egyszerre:)
2018. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

siker.


Mérnök vagyok, feleségem van, házam van, kocsim van, vállalkozásom van, pénzem van.

2018. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha a férjem megismerése előttöt is bele kell venni, akkor változó. Ha datálhatjuk onnan a szót, akkor csodálatos. 😊
2018. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

# 5

Létezik még ilyen?



A kért egy szó: küzdelem.



Valami kattantságom van, szerintem enyhe autizmus (Asperger), de szeretném diagnosztizáltatni.

Mindenesetre babakoromban anyám bántott meg egyébként is fura volt, el is vettek tőle. Nagyszüleim neveltek, mint olyan, ez ugye hátrányos (bár az én esetemben az életet jelentette). Olyan defektes voltam, hogy a szeretetüket nem tudtam érezni, értékelni és viszonozni évekig - Nagyapám úgy ment el, hogy neki pl. sohasem.

Nagyon be voltam gubózva a saját világomba, körülbelül tinikoromig szinte fel se fogtam a világot magam körül, a saját világomban éltem.

Mindentől féltem, bizalmatlan voltam a dolgokkal.


Tehát az életem a beilleszkedésért való küzdelemből áll leginkább és emiatt örökké boldogtalan vagyok.

Sokat fejlődtem, jellembeli dolgokban, már van empátiám, már felfogom a szeretet, érezni és kimutatni is tudom talán.



Tárgyi dolog sok van, konkrétan lakás és autó is, örökségből - ezeket meg is becsülöm nagyon.



Ugyanakkor utálom a munkámat, munka után azért törtetek, képzem magam, hogy szerethető munkám legyen.

Pasik terén egy tragédia vagyok, aki esetleg elfogadott volna, őt elhajtottam. :( Rettegek, hogy soha senki se fog elfogadni.

Egészségileg se vagyok teljesen rendben.

Körülöttem nem túl szép életek vannak, küzdelem, betegség - és sok-sok halál.


Én vagyok a fentebb említett kérdés kiírója amúgy. :'D

2018. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy filmnek elmenne.

Van benne bőven rossz is, de vannak elég jó dolgok is.

2018. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!