Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltál amikor céltalann...

Mit csináltál amikor céltalannak érezted az életedet és nagyon elkeseredett voltál?

Figyelt kérdés
úgy érzem értelmetlen az életem az apám nem enged sehova pedig néha szeretnék diszkóba járni, barátom nincs főleg a ház miatt mert még külön szobám sincs meg gáz az egész és szégyellem na meg apám nincs magán életem elegem van az egészből nincs kedvem élni azt sem bánnám ha holnap már fel se kelnék egyenlőre lépni sem tudok de megőrülök már szeretnék élni de vhogy sehogy nem jön össze :(

2018. jan. 20. 20:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/L
2018. jan. 20. 20:57
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
19 évesen mi köze van apádnak ahhoz, hogy mész-e discoba vagy sem?
2018. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
19 vagy??? A főkérdés alapján azt hittem 23, de a leírás alapján 14...
2018. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kerestem a kiutat. Meglett.
2018. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
"19 évesen mi köze van apádnak ahhoz, hogy mész-e discoba vagy sem?" - Lehet, hogy a kérdező apja is olyan, mint az enyém volt, mikor ennyi idős voltam. Szépen mászkált utánam, akkor is, ha nem kellett. Nagyon kellemetlen volt, egy idő után senki nem hívott sehova szórakozni.
2018. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen, ez ismerős ezek miatt én is éreztem magam kényelmetlenül (vagy is hasonlo dolgok miatt)

sokat nem tehetsz, mert ahhoz kéne egy melo/egy pasi/lakótársnak való ember vagy valami hogy kitudj onnan szakadni azzal hogy elköltözöl és máshol élsz. 19évesen már igázbol bármit csinálhatsz ha eltudod tartani magad bár ez elég nehézkes manapság. És apádnak sok beleszolása nem lenne már. Ez megkellene vitatnod veled hogy eljárhass mert hát most vagy fiatal és mikor ha nem most, meg azt szeretné ha öreg cicás hölgy lenne belőled meg hasonlok? Jó van veszély a világban de gondolom nem egyedül mennél. Félt de azért már nem vagy 6éves, és stb. De amugy simán lehetne barátod legalább lenne okod nem otthon lenni, meg ha megmondod neki hogy nálatok nem lenne hely h ott legyen biztos nem ellenkezne hogy még otthonrol se kell elmenni. Aztán vele járkálhatnál el. Szóval azért ne keseredj el mert attol még hogy reménytelennek tűnik a helyzet még lesz ez sokkal jobb is, csak probálkozz folyamatosan amivel csak lehet. Kitartás!

2018. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Azta, én örülnék, ha csak ennyi problémám lenne, mint neked, így 14 évesen... wow, de komolyan.

14/L

2018. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb, azzal kell megküzdeni...


Kérdező, neked kitartást, és törekedj arra, hogy minél előbb el tudj költözni, legyen ez a cél, esetleg kollégium, munka, albérlet vagy saját lakás...

2018. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
apám nagyon szigorú és azért nem enged sehova hiába vagyok 19 és nem egyedül mennék szánalmas ez az egész kiutat se látok
2018. jan. 20. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:
"Azta, én örülnék, ha csak ennyi problémám lenne, mint neked, így 14 évesen..." - Akarsz róla beszélni?...
2018. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!