Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt az érzést...

Hogyan lehet ezt az érzést legyözni?

Figyelt kérdés

Annyira fáj az a dolog,hogy engem senki sem szeret.

Nincs olyan ember aki csak megölelne és éreztetné velem,hogy fontos vagyok.

Miért fáj ennyire,hogy nem szeret senki?

Soha nem volt kapcsolatom és nem is tudok kialakitani.Ugy érzem én sosem lehetek boldog.

Nagyon érzékeny vagyok és hatalmas hiányérzetem van.

Gyakran gondolok sirva az öngyilkosságra. Egyszerüen nem birom elfogadni,hogy senkinek sem számitok. :(


"Távolodik az élet és közeledik a halál."

f24



2018. aug. 6. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos lenne aki szeretne de eddig nem találkoztál a megfelelő emberekkel,sajnos a mai világban elég kevés van ilyenekből,az öngyilkosság meg meg se forduljon a fejedben,ezzel csak magadtól veszed el a lehetőséget,hogy később valami igazán jót is meg tudj élni,tudom könnyű mondani de tarts ki,nem tudhatod még mi vár rád az életben,ne vedd el magadtól a lehetőséget,ha van kedved beszélgetni irj nyugodtan:)
2018. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
A családodban biztosan van olyan ember, akinek számítasz és aki szeret. Eddigi életemben én is csak a szüleimre és a közeli hozzátartozóimra tudtam támaszkodni. Ugyan szerető környezetben nőttem fel és próbáltak annyit foglalkozni velem, amennyi tellett tőlük, mégis minden nap kissé magányosnak érzem magam. Soha nem volt egy barátom sem, senki korombéli, akiben meg tudtam volna bízni és önmagamat adni előtte. 17/L
2018. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kata 26 ***** válasza:
40%
❤❤❤
2018. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!