Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az "Ismerlek? " kérdésre...

Az "Ismerlek? " kérdésre Facebookon milyen frappáns, laza válaszokat lehet adni?

Figyelt kérdés
Többször belefutottam már hogy hiába ismerek már élőben valakit, mivel a profilképem nem az arcom, így ha bejelölök valakit nem tudja ki vagyok és így kérdez vissza. Ti erre mit írnátok, hogy ne legyen sértő, de mégis kissé humoros, csipkelődős legyen, ne csak sablonosan leírni hogy ki vagyok?

2018. aug. 7. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nevedet sem ismerik meg?

Érdekes..

2018. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki nem vállalja fel magát képen, az nem laza, és ha ilyen próbál lenni erőlködve, akkor csak még szánalmasabb lesz.
2018. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Felületes vagy friss ismeretség esetén érthető, hogy rákérdeznek. A "profilkép”-ben benne van, hogy profil. Ha ennek ellenére a macskád vagy Che Guevara képe van ott az arcképed helyett, az már a te bűnöd, nem az ismerősöd vétke.
2018. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, honnan ismered őket, az elég laza.
2018. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni a lazaságot, megmondod, honnan ismeritek egymást és kész.
2018. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megcsavarni a dolgokat? Egyszerűen megmondod azt, hogy ki vagy te. Itt nem kell frappáns válasz.
2018. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!