Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te megvásárolható vagy? Csak...

Te megvásárolható vagy? Csak őszintén!

Figyelt kérdés
Melyik elvedet adnád fel (és mi lenne a minimum összeg?), és melyiket nem adnád fel soha pénzért cserébe?

2018. aug. 8. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szép próbálkozás, FBI!
2018. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok megvásárolható. Már nem
2018. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Jó kérdés, a legféltettebb kincsem a szüzességem, azt nem adnám semmiért.


Lopni sem lopnék sem csalnék.


De most egész nap ezen fogok agyalni.


20/F.

2018. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kedvessèget pénzben mérnénk, akkor én már gazdag lennèk.
2018. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bétó apó ***** válasza:
31%

Nagy élet igazság az, hogy mindennek és mindenkinek ára van, még ha ezt sokan szeretnék letagadni.

Politikai elveimet simán föladnám néhány misiért, lehet kevesebbért is. Néhány éve egy rakás választási szórólapot meg plakátot készítettem (pénzért!) az egyik pártnak, amellyel valamelyest szimpatizáltam is. Mondtam kollégáimnak, akikkel így egy kicsit a zsíros bödön közelébe kerültünk, hogy ha az ellenfél párt is besétálna hozzánk, nem küldenénk el...

Páromat viszont nem tudom hogy képes lennék-e pénzért cserébe megcsalni valaha is, ám ha mégis rá tudnának venni egy 9-est követő kellő számú nulla számjegy csábításával, életem végéig háborogna a lelkiismeretem...

2018. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki megvásárolható. Csak mindenkinek más az ára. Van akit pénzzel lehet megvásárolni van akit szeretettel, biztonsággal, egy jó szóval.


Én a létbiztonságért "adtam el" az álmaim. Megbántam? Nem. De azon dolgozom, hogy szépen lassan "visszavásároljam magam". Törlesztek. :)

2018. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A legféltettebb kincsen talán a szabadságvágy és a remény. Ezt a kettőt soha nem adnám el.


A rasszokról és emberi hovatartozásokról való negatív vélekedésemet adnám el. Jó pénzért keresztényeknek,cigóknak,zsidóknak,muszlimoknak. Nekik esetleg előny ha nem vélekednek róluk rosszul. Árat nem tudnék mondani rá.

2018. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szivessegeket csinalok egy-egy csokiert. :p
2018. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Az vagyok.Simán feladom az elveimet,nincsenek erkölcsi korlátaim.
2018. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2018. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!