Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen olyan szülinapi ajándék...

Milyen olyan szülinapi ajándékot tudnátok ajánlani ami interneten keresztül megvásárolható / "átadható"?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy én USA-ban, ő otthon, valami utalványszerűségre gondolok (barátnak). De bármi egyéb ötletet is megköszönnék. Időt áldozok rá amennyi kell, "költségvetés" 10.000ft alatt, de legreálisabban 3-5000ft.


Néztem Cinema City kártyát, de azt csak helyben lehet megvenni / átadni.

Facebook Ajándékok csak USA-n belül működnek. :\


Légyszi írjatok bármit ami eszetekbe jut.

Előre is köszi



2013. okt. 2. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendelhetnél valamit az ő címére például.
2013. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amazonról az ő címére küldeni? Van külön ajándékszolgáltatás.

Használd az európaiak közül valamelyiket. (Elvileg ide a német a legolcsóbb.)

2013. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itthoni oldalaknál én bookline-t néztem a múltkor, könyvet gondoltam küldetni, de aztán Végül nem náluk vettem meg. Ott olyan opció is volt, ami nálunk nem nagy divat még, hogy ajándékba adod amit veszel, így nem küldenek mellé blokkot az árral, tehát azt se tudja meg, hogy mennyiért vásároltál neki, meg valami ajándékkísérő kártyát is választhattam volna. Bookline-on meg ugye nem csak könyvet árulnak már.
2013. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen játék Steamen.
2013. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Az a baj, hogy a pontos címét nem tudom. Ha tőle kérdezem akkor nyilván valamire gyanakodni fog, olyan közös ismerősünk pedig szerintem nincs, aki tudná a címét és megbízik annyira bennem, hogy megadja. De azért persze próbálkozom.

A steam jó ötlet lenne, csak hát lány az illető, és nem éppen egy gamer :)

2013. okt. 3. 00:32
 6/8 A kérdező kommentje:

UPDATE: Amazonon találtam ilyen ajándék küldési lehetőséget - ha sikerülne kiderítenem a címét. Bárki meg tudja erősíteni, hogy ez Magyarországra is problémamentesen működik? Illetve ha igen akkor körülbelül mennyi idő alatt szállítják ki?

Illetve bármi egyéb ötletet (ilyet is, meg hogy mit tudok tenni, ha nem tudom meg a címét) megköszönnék.

Szép napot mindenkinek. :)

2013. okt. 3. 00:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldesz neki netes képeslapot:)
2013. okt. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokat rendelek Amazonról (.de, .es, .com, .co.uk)

Soha nem volt semmi gond, pár nap alatt megérkezik (max. egy hét, de mindig inkább kevesebb).

De mindig magamnak rendeltem, ajándékot sosem, úgyhogy azt nem tudom, milyen a csomagolás.

2013. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!