Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leonardo DiCaprio vélemény?

Leonardo DiCaprio vélemény?

Figyelt kérdés

Én mostanság hatalmas fanja lettem, szóval gondoltam, megkérdezlek titeket is :D a szempotok, amikre kíváncsi lennék:

-tehetség

-személyiség

-külső

Plusz ha aranyosak vagytok írjatok oda kérlek egy értékelést is❤️(10/?)

Vélemény és pontozás a fent leírt három dologra, és egy összértékelés a végén. Ha nincs kedvetek ennyit sz@rakodni a kedvemért, csak mondjátok el a véleményeteket :) előre is köszönöm szépen



2018. aug. 10. 02:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehetség : 10/10

Személyiség: Ahhoz vele kellene lenni, együtt lélegezni vele, hogy erre választ tudjak adni.

Külső: Nem volt soha az esetem.

2018. aug. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontoznék, csak elmondom a véleményt

Szerintem nagyon jó színész bár nem minden filmben tudom értékelni az alakítását. Valamint jó embernek is tartom alapvetően.

Külseje kicsit tenyérbemászó szerintem de ettől is olyan hites néhány alalítása😁

2018. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Külső: fiatalon bejött (nálam csak 6 évvel idősebb, vagyis nagyjából akkor volt ő az aktuális tinikedvenc, amikor én voltam tini). Idősebben már nem tetszik annyira, de az ízlésem is változott.


Tehetség: 100%, főleg akkor tűnt fel, amikor már idősebb lett ő is, én is, és egyrészt már kevésbé találtam vonzónak, másrészt nem csak a külsejét néztem a filmekben.


Személyiség: ehhez személyesen kellene ismerni.


Kedvencem tőle A nagy Gatsby.

2018. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket, mindenkinek ment a zöld kéz! :) Jöhetnek még nyugodtan.

Ui.: Épp most nézem az egy kosaras naplóját :D (aki nem tudná: 95-ös film, a főszereplő Leo)

2018. aug. 11. 00:20
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Maga mint sztár egyáltalán nem szimpatikus, de szerintem nagyon jó színész, a legtöbb filmjében jól alakít.

A kedvencem A nagy Gatsby.

2018. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tinikorom egyik kedvence.

Tehetsége 10\10

Külsőre nem az esetem, viszont a nevetése 10\10. 😊

Személyiségre nehéz bármit is írni, mert nem ismerjük. De ami nem szimpi az, hogy cigizik valamint 20 évvel fiatalabb lányokkal kavar.

2018. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehetség: kiváló (már jóval azelőtt is az volt, mielőtt Oscart kapott volna). Különösen a felkapaszkodott újgazdagok szerepeiben brillírozik, lásd: A nagy Gatsby, A Wall Street Farkasa, Kapj el, ha tudsz.


Személyiség: váltogatja a nőit, úgy tűnik, de állítólag akivel épp jár, azzal nagyon gáláns. Elkötelezett környezetvédő, nekem ez is szimpatikus:


[link]


Külső: már eléggé elhízott, de nekem nagy szerelmem volt gimiben, még vékonyan, a kis nyálas pofija ellenére. Karizmája az van, lehengerlő a stílusa. Járni nem járnék vele, mert nem egy kitartó típusnak tűnik.


10 / 10


Kamaszként is már vagány volt:


https://www.youtube.com/watch?v=RnycvPjB7Y0

2018. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Színésznek jó, a személyiségét nem ismerhetem nyilván, de a magánéletét leszámítva szimpatikusnak tűnik, külsőre nem igazán tetszik.
2018. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Jó színész, sose gondoltam volna, hogy a Titanik nyalas szerepe után még lesz belőle valaki, volt is nagy kihagyása, de aztán eszméletlenül felszívta magát. Azért egy Tégla meg Wall Street farkasa elég különböző, mégis mind a kettőben zseniálisat alakít.

Sokat lobbizik a természetvédelem mellett, mégse tesz ő maga érte túl sokat. Magánrepülő, stb. Nekem ez kissé visszás. De legalább nem falja a nőket, nem az ötödik feleségét fogyasztja. Szerintem meleg is, de mind1.

Nem egy szépfiú. Fiatalon még az volt, most már nem az, ez a nagy szerencséje, mert ezért kapott jó szerepeket és tette oda magát. Az átlag vagy csúnyácska színészek többet dolgoznak.

2018. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Meleg? Csak a wikipédián 7 eddigi barátnőjét sorolják fel, és ezek csak azok, akikről tud a wikipédia :D
2018. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!