Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy valami,...

Jártál már úgy, hogy valami, ami korábban élményt jelentett számodra, rutinná vált, és már nem az élvezetért csináltad, hanem megszokásból, de már nem adott akkora élvezetet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2018. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb az összes videójáték.

Animék/filmek újranézés esetén.

Olvasás.

2018. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ilyen volt a magyar a gimiben. Sokáig imádtam tanulni, aztán egyre inkább belefásultam, és már csak az érettségi miatt tanultam rá, annak ellenére, hogy volt hozzá érzékem, már nem adott akkora örömet, mint korábban. Talán azért történt ez így, mert rádöbbentem, hogy nem magyarral akarok foglalkozni az egyetemen. Más irányt választottam.
2018. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy munkafolyamat, amit amikor még nem ismertem, nagyon érdekelt, autodidaktán tanultam. Aztán jött 1-2 év, 1-2 negatív dolog, így ez már nem olyan érdekes számomra.
2018. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc kajáimmal van így, ha túl gyakran főzöm/sütöm meg őket megunom, de ha csak havonta akkor jólesik nagyon.xD
2018. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaják, helyek, videojátékok, meg kb minden ami ilyen pillanatnyi élvezeti cikk.
2018. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!