Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki hányingert kap a Sziget/ Balaton Sound és hasonló eseményektől?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
ha nem érdekel, ne menj rá, nem nézd, valakinek ez jelenti a szórakozást , valakinek más
2018. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapok hányingert, de nem is foglalkoztat.
2018. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, hogy állandóan ezeknek megy a promóciója, ezért sajnos zavaró.

Nem mennék el egyikre sem, úgy sem, ha ingyen kapnám a jegyet.

2018. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hányingert nem kapok, de semmi pénzért nem mennék el egyikre sem. Utálom a tömeget, szóval sehogy nem tudnának rávenni. :D
2018. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
73%
Hát én ezt nem is értem. Ez nem egy kötelező esemény, aki akar megy, aki nem az nem. Én sosem voltam, és nem is leszek, de miért kapnék hányinger tőle?
2018. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
27%
Ilyen eseményektől nem kapok hányingert, csak ilyen eseményeken, ha jól bepiálok.
2018. aug. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén csodálom és tisztelem, aki szereti az ilyesmit. Ellenben én kerülöm ösztönösen a tömeget, szórakozóhelyeket, rendezvényeket. Szóval felőlem bárki bárhol csápolhat, nem zavar.
2018. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hányingert? Ez durva.Ízlések, és pofonok...

Egyszer meghívtam nővéremet névnapi ajándékként, mert neki mindene, én fél órát sem bírtam. Azóta kerülöm.

2018. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Sokan nem szeretik a tömeget,és azt sem hogy sok a részeg kötekedő alak.De ami undoritó egy ilyen helyen hogy sokszor például 3000-5000 emberre van 5-10 zuhanyzó meg 15-20 wc, és nem elég hogy a tűző napon az italokért,kajáért,fagyiért, a műsorért sorba kell állni jó sokat,meg a zuhanyzásért is meg a wc -ért sokat kell.Nem beszélve valaki ki sem birja, és tényleg undorító a Wc előt eldobott teliszart gatya, meg a mennyezetig telifosott Toi Toi mobil wc. Szóval ezek a fesztivélok nem túl kúltúrált és nem túl prémium hely a napi 20e belépő ellenére.
2018. aug. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A barátom minden vad buliba benne van, de ezekre sose menne el, ő minden évben mondja amikor hallunk róla, hogy fújj, hányinger :D Azok alapján amit hallottunk róla a haveri körből, többek között azt is amit az előző válaszoló írt, én egyáltalán nem csodálom, ha valaki hányingert kap tőle.
2019. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!