Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire ciki ha valaki...

Az mennyire ciki ha valaki középsuliban megbukik bármilyen tantárgyból?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 23:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%

Először is általános iskola full kettes, hetedikbe kaptam észbe, hogy egyetemre akarok menni...hetedikbe tanultam így hatalmas energiával a 2,0-2,05-ös év végi átlagaimat felvittem 4,0-re és felvettek gimibe. Miután felvettek azt gondoltam sínen vagyok így 8 második felébe nem tanultam semmit kegyelem kettesekkel rugdaltak át mindenből...jött a gimi...év elején beskatulyáztak a szintfelmérők miatt és buktam 6 tárgyból év végén.

Ismételtem a 9-dik osztályt....pótvizsgák, kegyelemkettesek.....érettségin bukta!


Felvételiztem egyetemre - fizetősre, akkor még írásbeli felvételi volt nem ez a pontrendszer - nem vettek fel

Másodjára sem


Harmadjára viszont igen!


Az egyetemen több jeles kollokviumot és szigorlatot abszolváltam mint általános és gimi éveiben összesen!


Soha nem kaptam annyi dicséretet és elismerést mint egyetemen! Végre nem kezeltek hülyének!


Szóval általános első osztálytól kell tanulni, mert a tanárok skatulyáznak és nagyon nehéz kitörni! Én tudtam hogy a gimi csak ugródeszka a diplomához...


Szóval a 8-as elmélete teszem hozzá az én esetemben nem helytálló!



Nem btk-t és nem büfészakot végeztem!!!!!!!

2018. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!