Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, , ciki" ha...

Szerintetek, , ciki" ha egyetemista létemre egy rokonom kér időpontot egy magándokinál (számomra, és protekció végett)?

Figyelt kérdés
Nagyon megjártam az orvosokkal mostanában, és egyik családtagom ajánlotta fel a panaszkodásom hallatán, hogy kér időpontot számomra az orvosától, majd a következő pillanatban már hívta is és napokon belül fogadni is fog (árbeli kedvezménnyel, ugyanis már vagy 30 éve jár hozzá az az illető) Ebben az esetben is inkább nekem kellett volna hívni, és hivatkozni rá? Vagy jó volt így?
2018. jún. 30. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem gáz egyáltalán, ne aggódj!
2018. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még attól is rosszul leszek ha orvosi váróteremben kell ülnöm. Nagynéném füo or gégésze volt az első doki aki ezt megértette.

Magán úton mentem rokon foglalt időpontot.

2018. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

A fidesz csicska puncsolós seggnyalós rendszerében nagy érték a protekció. Még az egészségügyben is, még akkor is, ha ott senki sem fideszes, mert azt az egészségügyi rendszert is ők építik, fenntartják-kötelezővé teszik, hogy így működjön. Nem ciki haszonélvezőjének lenni a rendszernek, de gyomorforgató. Ha van hozzá ingered, akkor mehet, és élvezd az előnyöket! 🙂


És persze ha mégis undorodsz a gondolattól, hogy egyenlők közt mindig mindenhol vannak egyenlőbbek, akkor csak annyi a dolgod, hogy jövőre elmész szavazni a fidesz ellen. Európa parlamenti és önkormányzati választások lesznek.

2018. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!