Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek kórházba? A...

Hogy kerüljek kórházba? A többi lent

Figyelt kérdés
A lényeg a lényeg,hogy borzalmas körülmények között élek,és szeretnék egy pár napra nyugalomban lenni,de az anyukam nem enged sehova,ha meg megpróbálok akkor megfenyeget. A kórházban nem árthatna nekem sehogysem. Valaki mondjon valami ötletet mert én ebbe beleőrülök.
2018. aug. 14. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Egészséges úton nem igazán tudsz bejutni.

De mondok egy példát ha már kérdezted, mondjuk lenyelsz egy kiskanalat, azt ki kell majd műteni belőled szóval egy darabig biztos bent leszel.

Bár, azért nem javaslom mert bele is halhatsz, ha megakad vagy gebasz adódik a műtéttel.

2018. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy ne kerülj kórházba, hanem itt névtelenül leírhatod miért élsz borzalmas körülmények közt és hátha tudunk segíteni.
2018. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nyilván nem meghalni akarok nyak egy pár napra nyugalmat. Mert nekem ez nem tesz jót. 16 éves vagyok... apukámhoz meg nem kerülhetek mert bűntetett előéletű. A nagyszuleim meg egyetértenek anyukámmal. De igazából meg a nagynénémhez sem mehetnek. Mert még azért is fenyegetne
2018. aug. 14. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem enged sehova akkor inkább a pszichiátriát javaslom, kiabáld azt hogy öngyilkos leszek! Ha a szomszédik kihívják a mentőket akkor nyert ügyed van.Egy hónapig minimum benttartanak.
2018. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A pszichiátria nem lenne rossz otlet,de az nagyon félelmetes. És ha rajonnek h csak azért kiabáltam h ne kelljen otthon lenném,akkor hazaküldenék.
2018. aug. 14. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Miért, úgy gondolod a traumatológia nem félelmetes?

Ha olyan rossz otthon, bemégy az iskolában a megfelelő személyhez, gyermekjólétis vagy hogy hívják és megmondod, hogy állami gondozásba akarsz kerülni.

2018. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Menj koliba szeptembertől...Esetleg kapd el a mononucleosist, nekem volt és elég kemény betegség, 1 hónap alatt lábaltam ki belőle, be is akartak fektetni, de nem voltam hajlandó beleegyezni.

Valakinek félévig tart...

2018. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A szüleid mondhatnak bármit, egy hétig így is úgyis ott tartanak.Mesélj a pszichiátereknek valami olyat amit nem tudnak megfejteni, és viselkedj gorombán és akkor lehet szülői rábeszélésre se engednek el.
2018. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért ennyire rossz a kapcsolatod anyukáddal? Azért, mert nem enged el valahová?


Ha tényleg ennyire el van mérgesedve a helyzet akkor én is a kollégiumot vagy a gyermekjólétnek/gyamügyneek való jelzést tartaná megoldásnak.



De tényleg ennyire rossz a helyzet... ?

2018. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Semmi esetre sem ajánlom,hogy hazudj. Főleg nem az öngyilkossággal, meg hasonlókkal... jézus... nem szabad farkast kiáltani. Kórházban nem véletlenül vannak az emberek, és nem olyan jó hely azért....


A kommentelők is a fejükhöz kaphatnának.. mi az ,hogy nyeljen le egy kiskanalat, meg hogy öngyilkossággal fenyegetőzzön? X'D Hány évesek vagytok?



Kifejtenéd,hogy miért borzalmasak ezek a körülmények?

2018. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!