Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy ne kerüljek...

Mit tegyek, hogy ne kerüljek kórházba?

Figyelt kérdés
Ki vagyok száradva, megy a hasam, lázam is van (38,3). Majd elmegyek az orvoshoz, de nagyon félek, hogy be fog küldeni a kórházba infúzióra. Egyszer már volt ilyenem (8 évesen) és akkor be kellett feküdni. Most viszont nagyon nem lenne alkalmas bemenni. Tehát az a kérdésem, hogy mit egyek itthon, mit igyak, hogy magamtól rendbe jöjjek? Mit vegyek be? Milyen vitamin a jó? Am most 15 vagyok.

2014. jún. 27. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdemes felhívni a háziorvost. Általában van valamilyen járvány, és akkor ő el tudja ezeket mondani Neked, amiket kérdeztél most.
2014. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Arra van esély, hogy holnapra rendbe jöjjek?
2014. jún. 27. 08:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Elmegyek majd az orvoshoz személyesen.
2014. jún. 27. 08:02
 4/14 anonim ***** válasza:

ha nincs hányingered, igyál, egyél gyenge húslevest. nagyon fontos, hogy pótold a folyadékot és a sót is. egyél sós kekszet, diétázz.

lázra lázcsillapító (algopyrin, kalmopyrin, rubophen), esetleg hűtőfürdő és pihenj sokat. DE a legfontosabb, hogy igyál. ha nem múlik a hasmenés, el kell menni dokihoz.

jobbulást!

2014. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
SIMA KRUMPLIPURE, kis soval, engem a legdurvabb hasmenesbol is helyrehozott !!! persze csak ha nem valami komoly a problemad... es rengeteg folyadek !!!
2014. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz a diétáról:

[link]

2014. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Reszelt alma, sós ropi, sok folyadék, széntabletta, ezek nekem mindig segítenek.
2014. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A szüleid hol vannak?! Miért nem ők foglalkoznak veled, ha beteg vagy? Még gyerek vagy, nem úgy megy, hogy majd elmegyek orvoshoz, ha ráérek,vagy lesz kedvem.
2014. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De foglalkoznak velem, anyummal fogok majd elmenni az orvoshoz. Most a boltban van, vesz nekem háztartási kekszet meg kiflit. Csak nagyon fontos lenne holnapra meggyógyulni. Egyébként már lentebb ment a lázam (37,9) pedig nem vettem be lázcsillapítót.
2014. jún. 27. 08:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor okés,már megijedtem,hogy magadra vagy hagyva:D. Ahogy a többiek is írták, könnyű kaja és sok folyadék. Rostoslé elsősorban. Sok gyümölcs,jó lédúsak. Jobbulást:D
2014. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!