Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vannak emlékeitek 99-ből,...

Ha vannak emlékeitek 99-ből, hogyan reagáltatok, amikor először hallottatok a Columbine iskolai mészárlásról?

Figyelt kérdés
Magyarországon is felkapott volt ez az esemény akkoriban, vagy csak Amerikában volt minden ezzel tele? Ha ebben az időben voltatok tinédzserek, ti hogyan éltétek ezt meg?
2018. aug. 17. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Én nem is annyira hűde rég kezdtem el foglalkozni sorozatgyilkosokkal és bizony erről is tudok.Én teljesen együtt tudok érezni Eric-kel és Dylan-nel.Mondjuk én is tapasztaltam már az iskolában bántalmazást és hasonlókat,ám ők vissza is adták mindazt,amit kaptak,igaz nem feltétlen azokat öltek meg,akik ezeket tették,de ilyenkor akció közben most nem lehet mit csinálni ha ott áll előtted egy gyerek,aki miatt puccsba mehet a dolog,és legalább így nyomot hagytak mindenkiben,aki ott volt.Én az őket bántalmazókat hibáztatnám inkább,és azoknak a szüleiket,hogy olyanra nevelték a gyerekeiket,hogy másokat bántalmazzanak folyamatosan.Jól ki lett tervelve.Eredetileg mind a ketten jó srácok voltak.Dylan hihetetlenül jó szívű volt,Eric pedig kreatív,ám az embereket könnyen tönkre lehet tenni.A terv vége is jó volt.Egy énekes mondta egyszer,hogy "Sose hagyd,hogy élve kapjanak el!" ,és így vége a szenvedésüknek+büszkén mentek el+nem kerültek börtönbe.
2019. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!