Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyanról vagy...

Hallottatok már olyanról vagy nektek volt már olyan hogy elmentetek vásárolni valamit, de az eladó annyira pancser volt hogy inkább otthagytátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk elmentek venni egy mobiltelefont. Ja és az eladó annyira pancser, hogy nem tudja megnézni számítógépen hogy melyik telefonból van e raktáron, van e készleten, hol van, megírni a számlát, stb. Ilyenkor az ember megköszöni azt lelép nem?
2018. márc. 2. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ügyeket intézek, ami hosszú idő, pl pont telefonvásárlás vagy pl bank, akkor ismerőshöz állok oda sorszám nélkül és hamar lerendezi nekem. De amúgy ha nem lennének jófejek velem, akkor is türelmes lennék és kivárnám a soromat illetve az ügyetlenek is meg tudják kérdezni a kolégát, ha nem tud valamit. Senki se profin kezdi a munkáját..

Sima bolti vásárlásnál még csak egyszer volt olyan, hogy 1 perc helyett 1,5 percig tartott a pénztárnál a "munka" mert ügyetlenkedett a kezdő pénztáros, de nem dőlt össze a világom ettől

2018. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy nagyon határon mozogtam.


Például bankban számlát akartam nyitni. A bankos srác meg annyit szenvedett, 3-szor próbálta felvenni az adataim és a rossz rendszerre hivatkozott. Ott erősen elgondolkoztam, hogy felállok és megköszönöm a lehetőséget.

2018. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert most vettem valamit és komolyan mondom fájt.
2018. márc. 2. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valamire szükségem van, nem érdekel, hogy az eladó pancser, mert én tudom, hogy mit akarok.

Csizma vásárlásnál jártam úgy, hogy próbáltam, és mivel vastag a vádlim, a vékony szárú csizmák nem jók, egy ilyet adott az eladó, de nem jött fel a cipzár a lábszáramon, azt mondta, hogy annak márpedig fel kell mennie. Levettem a csizmát, és kisétáltam az üzletből, nem próbáltam többet.

2018. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!