Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyikőjükkel barátkoznátok...

Melyikőjükkel barátkoznátok inkább? Ha muszáj lenne választani

Figyelt kérdés

1) nagyon vallásos, rendszeresen jár templomba, kisebb összejövetelekre, Felház, “térítő” munkát végez. Központi téma nála a vallás. Szinte mindig szóba hozza


2) szeret bulizni. nyáron több fesztiválra jár, ha teheti minden héten bulizik, egyetem mellett csak havonta.

ehhez iszik, drogozik mértékkel


mindkettőjük a csoportomba jár az egyetemen és jól tanulnak egyébként


2018. aug. 17. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Ketteske, a vallás nálam kényes téma. Én nem szívesen beszélek a sajátomról, és alapvetően másoké sem érdekel, szóval egyeske kiesett, maradt ketteske.
2018. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehetőségből van hozzám közelálló.

Az első nem erőlteti rám a vallást, csak mondja a dolgait, ez még nem probléma. Ha rá is akarna venni hogy csatlakozzak egy gyülekezethez, na akkor lennének gondok, mert nem szeretem az erőszakos embereket.

A másodikkal annyi a probléma, hogy félnék, hogy túladagolja magát, de azzal, hogy sokat bulizik nem lenne bajom.

Ha választani kell, akkor a másodikat választanám inkább, de csak mert a bulizás hozzám közelebb áll, mint a templomba járás.

2018. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!