Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 4 doboz sör heti 4-szer...

4 doboz sör heti 4-szer soknak számít?

Figyelt kérdés

Páromról van szó. Mindig este issza munka után, szóval annyira nem függ tőle, hogy mondjuk már munkában is megbontsa, de én így is soknak tartom. Főleg, hogy ilyenkor nem szeretek vele lenni, így ezeken az estéken elvonulok a másik szobába,ne is lássam.. Hétvégén van, mikor már délután elkezdi, akkor mondjuk a 4-nél többet iszik. Rövidet ritkán, csak ha kocsmában van.

Babát várok, megmondtam neki, hogy ha megszületik, hozzá csakis józanul nyúlhat hozzá.


2018. aug. 18. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ő alkoholista, szóval búcsút intenék neki.
2018. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Budos alkoholista szar
2018. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Masszív alkoholizmus. Gratulálok a sok eszedhez, hogy még nekifogsz szülni is egy ilyennek.
2018. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Én ennyi információból nem ítélném el az embert. A masszív alkoholista egy napot sem bír ki alkohol nélkül, viszont könnyen válhat azzá.

Van egy ismerősöm, (régebben volt vele dolgom, mondjuk úgy futó kaland). Nagyon értelmes ember, magas egzisztenciával rendelkezik, szép háza van, családcentrikus, imádja a gyerekeket. Tudom, hogy ő is iszogat, és a Vasárnap esti programja eddig a kocsma volt lelazulásnak. Nemrég született meg a gyerekük, azóta teljesen leállt ezzel, igazi apává vált. Pocak ide vagy oda, a férfiak sokszor csak akkor fogják fel a gyermek létezését, mikor már látják és képesek megváltozni.

Egyelőre nem ítélkeznék, és főleg nem a kérdezőt ítélném el, hogy minek szül az ilyennek gyereket, mert az alkohol csapdájába fokozatosan lehet bele esni, szinte az ember észre sem veszi.

2018. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez sok. Mikor józan próbálj meg beszélni vele. Ennél csak többet fog inni szóval még jobb ha most próbálsz beszélni a fejével, mert később menthetetlen lesz.

Régebben is ennyit ivott?

2018. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mar a heti 4 doboz is sok, nem hogy 4x4... vagy hogy kell ertelmezni a kerdesed???
2018. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Úgy hogy egy héten belül négy napon előfordul, hogy iszogat, és akkor 4 doboz az alsó határ.

Sok. Iszonyatosan. Èn undorodom a sörszagú férfiatól, akiknek beleivódott mindenébe az a szag...

Szerintem érdemes lenne beszélned vele úgy komolyan, hogy ezt hogy tetvezi folytatni? Mert gyerek mellett rnnyit inni nem leget. Anyagilag is pocsékolás, és nehogy már részegen kapja majd fel.

Nem azt mondom, hogy készülj az elhagyására, de ha nem változik az a legjobb mindenkinek ha elhagyod.

2018. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és ne gondold, hogy majd a gyerek kedvéért megváltozik. Egyedül fogsz kínlódni vele. Se piásan, se anélkül nem fog hozzányúlni.
2018. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én utálom az alkoholt. Nem értem mit lehet rajta szeretni.

Régebben szerintem többet ivott, amíg otthon lakott. Ha nem változik, akkor cuccolok.

2018. aug. 18. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
alkoholista... ennyiről tudsz, meg még amennyit titokban elfogyaszt
2018. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!