Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek nehezebb barátokat...

Kinek nehezebb barátokat találni nőknek vagy férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a nőknek. Mi férfiak nagyjából évekig elvagyunk, veszekedés nélkül. Ha van is egy vita másnapra már vigyorogva köszönünk egymásnak. Nőknél szerintem kevesebb elmélyült barátság alakul ki, talán mert ők kicsit bonyolultabbul "működnek", máshogyan kezelik a konfliktusokat.
2018. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem erre mindkét nem mást fog mondani. Én nőként úgy látom, hogy a a férfiaknak igazi mély barátságuk nincs.. Olyan mint a nőknél. Más típusú a kapcsolatuk, a nők a legapróbb dolgaikról is mélyrehatóan beszélnek meg mindent a legjobb barátaikkal pl..félelmeket, álmaikat, vágyaikat stb stb a férfiak is? Környezetemben úgy látom a férfiak csak haverok, nem látok ilyen mély kötődést köztük. És emiatt szerintem a nőknek nehezebb barátot találni, olyat akiben tényleg bízhat és meg tudja vele beszélni a dolgait. Könnyebb szerintem férfiaknak olyan barátot találni akivel eljárnak bulizni, iszogatni, sportot néznek stb. de ebben ki is merül a kapcsolat.


Amúgy lehet, hogy rosszul gondolom így érdekel a férfiak véleménye. Ők is lelkiznek a barátokkal? Igényetek van rá, hogy mindenről tudjatok beszélni valakivel?

2018. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez azért elég sztereotipikus volt, mit ne mondjak. Mármint a férfiakra nézve. Leírtad a tipik panel férfit, aki hazamegy munka után, leszarja a gyerekeket, megnézi a meccset meg hétvégén elmegy inni. Hidd el, nem ennyiből állunk. A két legjobb barátomat 8, és 4 éve ismerem. Mindent megbeszélünk egymással, (érdekes hogy pont azokat írtad le, álmok, félelmek stb) tudunk egymásról mindent, a legkisebb titkainkat, családi állapotot stb. Csak az a különbség, hogy mi az ilyen barátságokat nem verjük nagy dobra veletek ellentétben. Ha nők vannak 8 éve jóban, annak nyoma van mindenhol. Közösségi oldalakon, ismertségi körökben, bulikon. Nekem pl ezekkel az emberekkel egy közös facebook posztunk sincs, és ezzel sok férfitársam van így, lehet hogy ezért érzitek azt, hogy nincsenek elmélyült kapcsolataink.
2018. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem írtam sehol, hogy panel férfi meg leszarja a családját na mind1...

tényleg őszintén kíváncsi voltam, hogy megy ez a férfiaknál, nem tudom miért kellett rögtön támadásnak venni... Le is írtam lehet rosszul látom... És ezek szerint tényleg, legalább már ezt is tudom

2018. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én irigylem a nőket, hogy sokkal szabadabban és sokkal több mindenről tudnak beszélgetni egymással, és tudnak "lelkizni" is, amire nekünk férfiaknak is szükségük lenne időnként, de erre a nők tényleg alkalmasabbak, nekik könnyebb kiönteni a lelkünk. De a férfiak egymás felé nehezebben nyílnak meg, kevesebbet beszélnek, és aki nem "tipikus" férfi, az jóval nehezebben is talál magának társakat a saját neméből, ha nem érdekli a foci, a műszaki dolgok stb.
2018. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3-assal egyet értek, nem egy ismerkedős bulin botlottam olyan, többnyire flegma, ellenszenves nőkbe, akik külön kihangsúlyozták társalgás közben, hogy a (legjobb) barátnőik is ott ülnek velük az asztalnál. Kit érdekel?
2020. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!