Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt szereted ha kérdeznek, vagy?

Azt szereted ha kérdeznek, vagy?

Figyelt kérdés
...ha mesélnek neked? pl. egy ismeretlentől. Vagy kevésbé ismert valakitől.

2018. aug. 20. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, amikor jól, gördülékenyen megy a kommunikáció, tehát adok is, kapok is.
2018. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem :D De talán kicsit jobban díjazom, amikor rólam kérdezgetnek.
2018. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jogom megválaszolni
2018. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, azt szeretem, ha mesélnek, és én is inkább mesélős vagyok, mint kérdezős. A vallatási nem szeretem. Mesélés közben még többet tud meg az ember a másikról, mint kérdezés közben.
2018. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek másokat hallgatni, jó hallgatóság vagyok.


Szerintem az a jó, ha kérdeznek is, amire válaszolgatsz, emellett mások is mesélnek neked.

2018. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha mesélnek, főleg ha még idegen, akkor inkább beszéljen először ő, hogy igazodjak a stílusához, ha kell.
2018. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem, ha kérdeznek és ha mesélnek is. És én ugyanezt a 2 dolgot szeretem csinálni is, bár mesélni néha jobban. Persze ha van mit éppen és ha van kinek.
2018. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy ismeretlentől jobban szeretem, ha ő mesél... persze nem várom el, hogy magától órás előadásokat tartson az életéről, szívesen kérdezek. Viszont én elég nehezen nyílok meg, így az ilyen rövid, egymás utáni, felszínes kérdéseket kicsit vallatásnak érzem. Mondjuk ha kedvesen és türelmesen viszonyul hozzám, akkor én is szívesen beszélek mélyebb dolgokról és hosszabb sztorikról.
2018. aug. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha kérdeznek és ha a másik mesél... magáról. Nem egy kevésbé ismert valakiről. A lelkizést meg a filozofálást jobban díjazom, mint a pletykát.
2018. aug. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kérdeznek, jobban szeretem.
2018. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!