Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén! A karriered vagy a...

Őszintén! A karriered vagy a kapcsolatod lenullázása vágna jobban haza? Igen, arra vagyok kíváncsi, hogy melyik drágább neked.

Figyelt kérdés
Nekem csak a karrierem tudott tönkremenni mert nem volt kapcsolatom..ennek ellenére úgy jóslom, hogy ez semmi lehet egy összenőtt pár szétugrásához képest..az olyan lehet mint mikor vkinek újra kell tanulni járni
2018. aug. 21. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha komoly párkapcsolatban lennél, szerintem ő fontosabb lenne, mint a munkád.
2018. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Karrierem nincs. Munkám van. Nem vagyok benne biztos, hogy most találnék újat. Vagy legalábbis a mostanihoz hasonlót. Eléggé romlottak a lehetőségek a környékünkön az utóbbi pár évben. Pénz nélkül meg nem lehet élni.

Kapcsolat lenullázását már túléltem. Nem is egyszer. Úgyhogy arról van tapasztalatom. Biztos vagyok benne, hogy túlélném és hogy idővel találnék valaki mást.

2018. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Értelmesnek tartom magam, sokmindenbe bele tudok tanulni. A nagy szerelem elvesztése lenne nehezebb nekem.
2018. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Én a karriert nem élném túl azt hiszem.A kapcsolat az egy mellékes dolog,nem olyan fontos valakivel együtt élni,mint mondjuk barátkozni vagy olyan embereket szerezni,akikre valóban számíthatdz és fordítva.
2018. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki máshogy éli meg, én egészen fiatalon kezdtem el külföldön dolgozni, segédmunkát, majd később szakmával, itthon építkeztem és még a 30 éves sem voltam, akármikor visszatudok menni de most nem kell semmi, ami van körülöttem azt egy fizetésből meg maszekolással vígan fenntartom.


Én sosem voltam másra utalva, a szülők kivételével, kint is volt mindenféle csaj, szórakozóhelyen is, mégis egyedül vagyok most, aki hozzám akar közel kerülni annak azért meg kell ütni egy szintet, ne én tartsam el mondjuk. Engem az elért javak elvesztése vágna a földhöz, elég komolyan, nem is tudom lenne-e erőm újból felhozni magamat.

2018. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából egyszerre jöttem össze a párommal és kezdtem el azt a munkát/hivatást/karriert amit azóta is imádok.A párom elvesztése jobban megviselne mert máshol találhatnék munkát,ha kirúgnának, nyilván rosszul esne de ennyi.
2018. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem fiatalon meghalt, munkám nincs, így karrierem sem. Mindkettő hazavágott, de a párom elvesztése jobban. Munkát bármennyit találhat az ember az életben, de igaz szerelmet max 1x.
2018. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
82%

A karrierem/munkám elvesztése. Ez van.

(Járni már megtanultam egyszer újra, hát ha ehhez kell hasonlítani, akkor szerintem jobban szívnék ha hirtelen elveszteném a munkámat és kvázi hajléktalan lennék, mintha egy ember eltűnne az életemből akitől tulajdonképpen nem függök. A munkahelytől sajnos igen.)

2018. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
#8 Egy aspergeres nem kötődik úgy, nem?
2018. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt kapcsolatom, így maradt a "karrier".
2018. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!