Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Drónos Vili miért jön haza?...

Drónos Vili miért jön haza? Hiszen Ő hivatalosan is Amerikai állampolgár! Vállalkozása, és cégei is van. Miért jön haza a jóból?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 08:44
 1/10 A kérdező kommentje:
2018. jún. 29. 09:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"A jóból", ilyet csak az ir aki meg sosem volt kulfoldon. Minden orszag mas, az egyikben ez a jo a masikban az. Es neha ugy gondolja az ember, hogy mashol boldogabb lehet az elete.
2018. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle lájvban!
2018. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta egyszer,hogy MI néző gondoljuk csak,hogy jú Amerika,de vannak mindenap gondjaik...De ezt nem fejtette ki,hogy mégis mire gondol...A lájv-hoz ott kellene ülnöm a gép előtt,van hogy hetekig nincs új videója..
2018. jún. 29. 10:03
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsi az íráshibákért angol nyelvű a billentyűzetem,és nem látom az ékezeteket,majd fel cimkézem az ékezetes gombokat
2018. jún. 29. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha idős édesanyád lebetegszik, akkor hazajössz még a világ legjobb helyéről is... de ez csak egy példa volt. Sok oka lehet, hogy miért változtat valaki.
2018. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem állampolgár kérdeztem tőle lájvban.

Zöldkártyája van.Én azért megvárnám

2018. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az állampolgárságot.
2018. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sok féle motivációja lehet valakinek elköltözni, hazaköltözni. egyik országnak sem csak előnyei és csak hátrányai vannak. az élet általában összetett és egy csomó jó és csomó rossz dolog is keveredik, a döntéseknél meg mérlegelni kell ezeket.


nekem is van több ismereősöm, aki hazaköltözött. ki ilyen, ki olyan okokból. van, akinek nem jöttek be a karrier tervei, van aki itthon kapott jobb ajánlatot, van akinek családi betegség volt az oka, volt aki nem tudott beilleszkedni külföldön és hiányolta az otthonát, barátait és a közeget, ahol felnőtt. ahány ember, annyi féle motiváció. van olyan barátom, aki kiköltözött, mert a párja kint akar élni, meg a megélhetés jobb külfödöl, viszont ő utálja az országot, mert nem jönnek be neki a helyiek, stílus, hangulat, közeg. inkább itthon élne, de a párjához ragaszkodik és az anyagiak is kint tartják.


ha nagyon érdekel, hogy mik az ő konkrét motivációi, akkor tényleg őt kéne megkérdezned. ha lájvban nem tudod, akkor írj neki kommentben, emailben, akárhogyan. aztán majd kiderül, hogy válaszol egy videóban, vagy nem...

2018. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En regen kovettem a videoit.

Azt meselte hogy turistakent jott ki es hazassagon keresztul kapott zoldkartyat. Nem sokra ra elvaltak es mikor a zoldkartya lejart akkor az ugyved azt tanacsolta neki hogy menjen haza es kesobb jojjon vissza es igy talan 1- 1,5 ev utan visszakoltozott. Nos ebbol azt kovetkezik hogy nincs zoldkartyaja, hacsak azota nem hazasodott meg ujbol.


A maganeleterol nem nagyon beszelt de tett utalasokat arra hogy o nem legalis. Legutobb azt mondta hogy zoldkartyaja van.

Bennem felmerul a kerdes hogy mikor aktivan videozott akkor miert nem lattuk egyszer sem hazautazni vagy errol beszelni ha van zoldkartyaja, miert csak hozza mentek a szulei?

Csinalt videot nyaralasrol mikor Californiaba repult tehat volt ideje nyaralni es penze is volt ra.

Elvileg honvagy miatt megy haza. De ha zoldkartyas akkor a honvagyat nem tudja kielegitene azzal hogy pl, hazalatogatna evente 2szer? Vallalkozasa van, alkalmazottjai, van penze is es tudtommal ketten vezetk a bizniszt. Egy repulout meglenne 250.000 forintbol ami alig $1000. Veszi a draga elektromos kutyuket ugyhogy lenne evente 2x1000 dollarja hogy meglatogassa a csaladjat. 2-2 hetre. Hallottam olyan magyar vallalkozorol is amerikaban aki evente 3-4 alkalommal is Magyarorszagra utazik.


A legtobb illegalis fel, ezert nem mondjak meg hogy illegalisok, foleg azok utan hogy a Szekely haverjat elkaptak.


Ott volt a Csarni aki aktivan videozott regen youtubeon. Azt mondta egy live-ban hogy turistakent jott ki es tultartozkodott, de a zoldkartyalotton nyertek.

Sok videot lattunk tole de sosem utazott haza, sose tett erre valo utalast hogy meglatogatja a csaladjat.

Neki is van penze mert hazat vett, vallalkozasa van.

Szerintem o is csak fel es valojaban arra var hogy a lanya betoltse a 18-at es zoldkartyat kervenyezzen neki.

Ha jol tudom a lanya 17-18 korul van tehat ha igaz amire gondolok akkor hamarosan legalizalja magat.

2018. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!