Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy ez a...

Csak én látom úgy, hogy ez a világ egyre jobban elkurvul, egyre kevesebb értékes ember van minden ember, egy hatalmas massza, erkölcs, jellem, és tartás nélkül, saját stílusuk nincs, tiszta mátrix, birka flessem van néha. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Értem én ezt a külsőségekre, a nőkre meg úgy unblock mindenre
2018. aug. 22. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkiben van érték, csak a társadalom nyomása nő erre pedig egyre többen úgy reagálnak hogy tesznek az egészre vagy másokat eltiporva törnek felfelé.

És van egy középső réteg akik bár nehezen de normális életet élnek és törekednek a jobbra.


De amúgy érdekes példákat hoztál.

2018. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csak te látod így, egyetértek.
2018. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg nem tudsz ellene tenni, maximum annyit, hogy példát mutatsz az életeddel. (#2)
2018. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Én azt látom, hogy az emberek nagy része elég egyszerűen gondolkodik, felszínes és könnyen manipulálható, de ez mindig is jellemző dolog volt.
2018. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól látod: sokaknak erre van igény, és addig fent fog maradni ez az állapot. Sajnos.
2018. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Biztos te is nagyon egyedi lehetsz kérdező :)
2018. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"Értem én ezt a külsőségekre, a nőkre meg úgy unblock mindenre" A nőkkel mi is a baj? Amúgy annyira tipikus, valaki teli szájjal hangoztatja ezeket a dolgokat, majd kiderül, hogy közelében sincsen az erkölcsnek, jellemnek, csak visszautasította mondjuk egy nő és ezért már világégést vizionál. Tudod mikor volt elkurvulva a világ? Amikor az embereket halomra lőtték a Dunába vagy jött a fekete autó és a családodat módszeresen szétkínozták. Te a nagy kényelmedben már azt sem tudod min sopánkodj. (Puzsér nyomán, bár nem bírom, de ebben igaza volt).

Komolyan unalmas már ez a különleges hópihe award.

Na de sorold, milyen nagy és szép dolgot tettél a világért, amiért te értékesebb vagy?

2018. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy utálom az ilyen kérdéseket...

Igen, a világ szar, az emberek hülyék, de azt sugallni, hogy régen ennél valamivel jobb volt? Komolyan?

2018. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Teremts magadnak olyan közeget akik megértenek, akikkel jól érzed magad. A többit meg zárd ki.
2018. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!