Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora hatalmas van a konzuln...

Mekkora hatalmas van a konzulnak és a nagykövetnek, mi a különbség?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történetem hogy kanadában elek jelenleg mert magyarorszagon a gyermekeim apja bantott minket miutan meg tudtam hogy o bortonbe kerult szerettem volna hazaterni de az állam korlatokat szab mivel menekült státuszomat van itt de en nagyon szeretnek hazaterni es kertem az itteni Konzulátus segitseget es probalnak segiteni de nagyon nehez kanadaval szembe ki tud errol valamit magyar allampolgar vagyok tud ebben segiteni a konzul a nagykövet?

2018. márc. 3. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra biztos nem. De próbálnak segíteni, azt mondod. Hát akkor légy türelemmel, majd kiderül, hogy tudnak-e vagy nem, ezt mi nem tudhatjuk: minden eset más, és attól, hogy egyeseknek tudnak segíteni, másoknak nem.
2018. márc. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet menedek statuszt kerni kanadaban?


Amugy meg nem sokat tudnak segiteni vagy is nekem egyszer volt egy problemam kulfoldon es telibe ...

De talan kanadaba masabb

De sok sikert

2018. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, Kanadában menedékjogot kértél, mert Mo-on bántott a gyerekeid apja. Megkaptad a menedékjogot Kanadában.

A volt bántalmazót Mo-on börtönbe zárták. Ezét most már nem kell félned Mo-on.


DE egyszer kiengedik majd a börtönből, és akkor baj lesz megint, nem?


Mellesleg, ha akármilyen útleveled van, szerintem egyszerűen hazamehetsz, nem?

2018. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mire ő kiszabadul a gyermekeim nagyok lesznek már és csak rossz álom lesz ez az egész:-)

Nagyon bizom benne,hogy sikerül hazajutnunk végre

2018. márc. 12. 13:40
 5/7 A kérdező kommentje:

2.hasonló problémád volt amiben nem tudtak segiteni?

Egyépként lehet Kanadában menekült védelmet kérni amennyiben nyomós okod van rá

2018. márc. 12. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen volt problemam es nem segitetek. Magyaran leszartak...
2018. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi lett azóta?


De meg van a magyar útleveled, nem zárhatnak be, nem? Csak gonfolom a menekültstátuszod ugrott.


Én ott maradnék amúgy, egyszer biztos valahogy bosszút állna és a lehetőségek is jobbak ott..

2019. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!