Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van bármi furcsa abban, hogy...

Van bármi furcsa abban, hogy igénylem azt, hogy naponta bemászkáljak faluból ahol élek a közeli nagyvárosba?

Figyelt kérdés
Akkor is ha semmi dolgom nincs ott, csak úgy mászkálni egyet. A falu nekem rendkívül unalmas és a helybéliekkel is rosszban vagyok
2018. aug. 22. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne, érthető.
2018. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetnéd meg? Nem ártasz vele senkinek, még magadnak se.
2018. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Én is kis faluban lakom és én is szívesen beutazok a közeli városba. Igaz én csak akkor megyek ha valami dolgom is van ott. Drága lenne mindennap utazni. Szerezz ott egy állást aztán lesz bérleted és utazhatsz ingyen hétvégén is.
2018. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szeretnél kimozdulni, hogy "történjen valami körülötted", nincs semmi fura benne.
2018. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Én tizenéves koromban sokszor azt csináltam, hogy kimentem a pályaudvarra, random felültem az első induló belföldi vonatra, elmentem a végállomásig, ott körbenéztem, mászkáltam, nézelődtem majd este hazamentem. Tök jó buli volt, egy csomó új helyet láttam és az egész fillérekbe került. Élveztem, nem gondolkodtam azon, hogy mások mit szólnak hozzá vagy mennyire tartják furcsának, ezt a hozzáállást javasolnám neked is :)
2018. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2%
Stockholm-szindrómának hívják.
2018. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
vagy Tokyo-kórnak
2018. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
86%
Szerintem tök normális. Amikor gimis voltam és megvolt a bérletem, simán bementem hétvégén meg tavaszi/őszi szünetekben is a városba. Ahol laktam egy nagy lófsz sem volt csak öregek meg cigányok. Még egy könyvesbolt sem, anno ezért kezdtem el bejárkálni a városba sulin kívül is, hogy könyveket gusztálhassak (hétköznap úgy mentek a buszok hogy nem volt idő, rohanni kellett).
2018. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!