Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 naponta 2 napra megőrül a...

2 naponta 2 napra megőrül a netem. Ezalatt azt értem, hogy nem tudok felmenni steamre, wotra meg hasonló netes játékok szervereire. Máskor meg teljesen jó. Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
(A torrent se működik ilyenkor)

2015. jan. 3. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
" 2 naponta 2 napra". Akkor sosem jó.
2015. jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly válasz volt? Mert igen kettő naponta csinálja ezt két napig.
2015. jan. 3. 07:38
 3/4 anonim válasza:
tippelek! a szolgáltató? :-)
2015. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet:

Modem/Router rosszalkodik, nyomj rá egy teljes gyári helyreállítást (vagy az eszközön belül, vagy reset 10 secig, megvárod, míg helyreáll, 10 percre áramtalanítod, majd mikor újra felállt megint 10 sec reset).


Ha ez nem oldja meg, akkor szolgáltató felőli hiba lesz. Menj be az adott internet szolgáltatódhoz, és kérj kivizsgálást, panaszként mondd el, mit tapasztaltál.


Nekünk pl T-Home van, és 2 hónapon keresztül azzal szórakozott, hogy 2 hétig jó volt, utána elkezdett szakadozni, a végén jó ha 1 órát bírt szakadás nélkül. Ha bármi komolyabb netes dolgot akartam csinálni (torrent, játék, feltöltés, stb), azonnal megszakadt. Szóval 2-3 hetente jártam be a helyi kirendeltségre és mindig kaptam az e-mailt, hogy hibát találtak kivizsgálás során, ezt most javítják.


Sok sikert a jobb nethez.

2015. jan. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!