Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dancsó Péter még együtt van...

Nem lopott kérdése:

Dancsó Péter még együtt van Köllő Babettel?

Figyelt kérdés
Eléggé nem illennek egymáshoz..Egy szebb nőt jobban el lehet képzelni mellette (és nem, nem azért kérdezem mert össze jönnék vele, egy átlagos rajongója vagyok)

2018. aug. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Született is egy közös gyerekük ember.. nem követed az eseményeket? Dancsó Babetta a neve, keress rá bing-en.
2018. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha még annyit se tudsz, hogy kivel él együtt, akkor miért nevezed magad a rajongójának?
2018. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Dancsónak a tiniribik jönnek be 😃 nem nagyon volt még 20-on felüli barátnője.
2018. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Két ingyenélő semmirekellő, mind a kettőt szénbányába küldeném dolgozni. Ha innen nézzük összeillenek.
2018. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, Dancsó mióta ingyenélő? :D Ugye tudod, hogy nem csak youtuberkedéssel foglalkozik, hanem van rendes munkája is? (fotós)
2018. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
97%
Sose tudom eldönteni, hogy ez egy vicc volt vagy sem....de én még mindig ugy gondolom, hogy ez poén volt, felkapta a média a dolgot, ők meg "meglovagolták" ezt :) Bár Peti eléggé szeret titkolózni a magánéletével kapcsolatban, szóval sose tudjuk meg biztosra :D
2018. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak poén volt, már csak azért is, mert Babett férjnél van :D
2018. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó max álmában volt együtt Köllő Babettel. Már nem mintha olyan hú de jó nő lenne a Babett...
2020. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!