Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tini és Peter újra együtt?

Tini és Peter újra együtt?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy Martina Stoessel és Peter Lanzani újra együtt vannak? Mert láttam pár képet (talán valami filmbemutatón készültek) ahol csókolóznak, és egymás kezét fogják. Ja, a képeken Tininek már rövid a haja (nemrég levágatta) tehát nem régiek! Aki tud valamit, légyszi írjon!

2015. aug. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Énis láttam ..és igen úgynézki megint együtt vannak..Sajnos..:c

Jortini <3

2015. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

leonettayjortini! Nagyon önző vagy, ugye tudod?

Nem ismered Petert, életben nem voltál vele, nem ismered a szokásait, tulajdonságait.. Tini viszont igen.

Szerintem hadd Tini döntse el, hogy kivel akar csókolózni, ha neki nem a Jorge típusú fiúk jönnek be, akkor ez van! Igaz, Peter nem egy igazi "álompasi" (külsőlg, belülről nem tudjuk), de ha Tini boldog vele, én támogatom. Szerintem magának, Tininek is elege van a sok Jortiniból! Ilyenkor az ilyen emberekre azt mondom, nem is igazi fanok..

Képzeld el, hogy van egy pasi, akivel boldog vagy, de az emberek a neten/személyesen azt papolják, hogy XY-nal szebbek lennètek együtt. Nem idegesítő? Szerintem elősször ezért mentek szèt, mert Peternek elege volt abból, hogy mindenki Jorge-t akarja Tini mellè...

2015. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NarutoFan666 ***** válasza:
76%
Tökéletesen igaza van az előttem rónak. Szerintem nagyon cukik együtt. És én konkrétan rosszul vagyok attól gogy mindenki jorgéval kombinálja össze Tinit. Szerintem Peterrel tök cukik. :) Az egyetlen dolgo amitt nem várok a koncertben a Vilu Leon csók. Azt hallottam ezért mentek szét mert Peter nem bírta elviselni hogy minden koncerten megcsókolják egymást. Másra se jó az a csók minthogy a Tomlettákban meg a Deigelettákban forgassák a tőrt. Meg szegény Peterben is.
2015. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Igazad van
2015. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Erről van link??? Igazából örülök nekik, csak meglepet. Remélem boldogok lesznek, nekem nem az számít, hogy Tini kivel van, csak legyen vele boldog. :)

1., téged nem zavar, hogy Jorge jelenleg egy boldog kapcsolatban él? Én is szeretem Leonettát, de ez azért más.

2015. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az?

[link]

2015. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Jólvan leszarom a véleményetek igazából:D:D:D
2015. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a válaszokat!:)

Igazából én is örülnék jortininek, de úgy vagyok vele, ha Tini boldog, én is az vagyok!

2015. aug. 17. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!