Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek?

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években egyre magányosabb vagyok, és úgy döntöttem változtatok ezen. El akarok kezdeni új emberket megismerni, új barátságokat kötni. A baj csak az, hogy a kommunikáció nem az erősségem, és az elmúlt években nem is nagyon "gyakoroltam". Úgy döntöttem, hogy felkeresném facebookon a régi ismerőseimet, és elkezdenék beszélgetni velük. Van is egy lány, de 1-2 szónál többet nem nagyon váltottunk egymással. Ennek már vagy 12 éve. Utólag bánom, hogy nem fűztük szorosabbra a kapcsolatunkat.

Meg szeretném ismerni "újra".. de hogyan? Mit írjak? A "szimplán csak annyit írj mi van veled" válaszoktól kíméljetek, mert egy olyan emberről van szó, akit kb csak látásból ismerek. Mivel én férfi vagyok, nem szeretném, hogy úgy tűnjön, bármi többet szeretnék tőle barátságnál. Vagy szerintetek rossz ötlet lenne ráírni? Vélemény, tanács?



2018. aug. 22. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először tisztázd magadban, hogy akkor most új embereket akarsz e megismerni, csak mert az első bk-ben arról írtál, másodikban pedig arról, hogy mégiscsak a régiekkel akarod felmelegíteni a káposztát.

Én nem keresném a régieket, nem véletlen nem alakult ki semmi. Ismerkedni meg mondjuk online chatoldalokon probalkozhatsz, fb csoportok is vannak gondolom, illetve élj aktív életet, járj el eseményekre, vagy melóhelyen is simán barátkozhatsz.

2018. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs mit felmelegíteni. Annak meg szerintem semmi jeletősége nincsen, hogy 10-12 évesen nem alakult ki semmi. "Régi ismerősök" alatt olyan emberket értek, akikkel valamilyen úton-módon összesodort az élet egy iskolai tábor, egy edzőtábor stb alkalmával, de köszönésen kívül nem volt lehetőségünk mélyebb kapcsolatot kialakítani.
2018. aug. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!