Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek anime kedvelő...

Hol ismerkedjek anime kedvelő emberekkel?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki nyomkodja azt a mocskos fészbukot, azt is kirakja, hogy milyen színűt és állagút kulázik, de arra senki nem gondol, hogy vannak csoportok például anime témában is, meg bármi másban is..
2018. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo.. de azon kivul
2018. jan. 2. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
animeaddicts.hu
2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudom de valahányszor megkíséreltem animékről beszélgetni ezen az oldalon, mindegyik nyomta az egy-két szavas válaszait meg nulla érdeklődést mutatott úgy hogy eredetileg ő írta hogy beszélgetni szeretne az animékről, én feladtam, nevetséges és ki nem állhatom mikor nekem kell erőltetni egy beszélgetést amit eredetileg nem is én akartam, szóval ezt az oldalt nagyon nem ajánlom mert itt a többség kuka, egyébként animeaddicts-on van chat ott lehet beszélgetni meg biztos van még pár animés fórum, oldal, facebook csoport ami anime/japán téma körül forog.
2018. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Animes oldalakon???
2018. jan. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Itt vagyok én. xD
2018. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én az vagyok, felőlem beszélgethetünk is nyugodtan. Melyik animéről szeretnél beszélni?
2018. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként az Animeadditch-nek van fóruma, ahogy gondolom a többi animés oldalnak is.
2018. jan. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!