Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is nehézkesen megy az...

Másnak is nehézkesen megy az ügyintézés, vagy csak én fogom ezt így mindig ki?

Figyelt kérdés
Hetfőn kaptam egy levelet, hogy be kell mennem a hivatalba. Oké bementem, majd azt mondta a nő, hogy kedden mehetek vissza és a papírok készen lesznek. Visszamentem kedden, másik nő volt ott, ő azt mondta, hogy csak szerdára lesznek készen. Rendben, visszamentem szerdán, azt mondták ez nem megy ilyen gyorsan, csak csütörtökre lesz készen. Mondom már nem buszozok megint be a városba a semmiért, felhívtam őket és erre azt mondják az legalább 2 hét mire készen lesznek. Mire ez az ugráltatás akkor? Nem tudnának felhívni, vagy levelet írni, ha készen vannak a papírok? Másnak is ilyen a szerencséje vagy csak engem szeretnek ugráltatni?
2018. aug. 23. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
1+ Ott hibáztál, hogy elmentél és rájuk hagytad. Addig nem szabadott volna mozdulnod az első hívás után, míg a kezedbe nem kapod a dolgokat.
2018. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kaphatom kézbe, ha még nincsen kész. Ez a lényeg. Azt mondják mindig, hogy holnapra kész lesz, bemegyek másnap és megint csak "holnapra kész lesz". Ha mondom, hogy sürgős lenne, akkor még ő sértődik meg, mert ez nem megy ilyen gyorsan és kitessékel az irodából és már megy is valamerre el.
2018. aug. 23. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak élményeim. A hivatal által kiküldött nyomtatványt kitöltöttem, majd ugyanaz a hivatal tértivevényes levélben kioktatott, hogy igényemet nem megfelelő nyomtatványon nyújtottam be. Mentségükre legyen mondva, hogy ezúttal a megfelelőt küldték ki... Hogy korábban mik voltak, arról könyvet lehetne írni.
2018. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is futottam bele ilyenekbe, nem csak hivatalokban, hanem szolgáltatásoknál is. utóbbinál az a jó, hogy általában írtam céges e-mailről egy hivatalos levelet, amiben kifejtettem a panaszomat, és érdekes módon rögtön foglalkoztak velem.


A vicces, hogy a hivatalokkal még a főnökeim, akik sikeres vállalkozók sem tudnak mit kezdeni, szak szenvednek velük. Meg ugyanúgy leültetik őket fél napot várakozni, mint bárkit.


De még nálunk cégen belül is vannak ilyenek. Valami papírt kell intézni helyszíni kollégáknak, és az irodából simán visszaküldik nekik hogy itt nincs aláírva, ott nincs összeadva 3 szám, vagy valami apróság miatt.

2018. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Most fogják kirúgni őket, mert végre elektronikus ügyintézés veszi át a helyüket. Szép lassan mindenki sorra kerül 😊


[link]


Remélem jó cikket linkeltem 😃

2018. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legjobban az idegesít, hogy az egész csak időhúzás. Jobb dolgom is lenne. Elküldenek A-ból B-be, B megmondja ez nem az ő dolguk, érdeklődjek a C-ben. C-ben meg megmondják, hogy ezt az A intézi és akkor visszakerülök oda, ahonnan indultam és már-már erőszakosan kell velük beszélnem, hogy megint el ne küldjenek még egy D helyre is, amikor végre valaki betoppan és megcsinálja a feladatát. Ennyi erővel majmokat is bezárhatnának oda.
2018. aug. 23. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kirugjak az ügyintézoket, még annyira se lesz, aki a sz.rsagaitokkal foglalkozzon. A gép nem fogja maga elbiralni az elektronikus dokumentumot, te nagyeszu. Talán normálisan ki kéne tölteni a nyomtatványokat, nem ész nélkül bekuldozgetni, és gyorsabban haladna minden.
2018. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!