Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életveszélyes fenyegetés az,...

Életveszélyes fenyegetés az, ha valakivel összesztem s miután tíltottam fb-on, sms-ekkel zaklatott, sértegetett. Írtam:"Ha nem szállsz le rólam szájbaruglak"Mondta hogy feljelent, pedig megírtam h soha többé nem keresem az életben. Annak számít?

Figyelt kérdés
Életveszélyes fenyegetés az, ha valakivel összesztem végleg s miután tíltottam facebookon, sms-ekkel zaklatott, sértegetett.Erre azt írtam "Ha nem szállsz le rólam szájbaruglak" Most azzal jön hogy feljelent, pedig megírtam hogy soha többé nem keresem, sem életben, sem virtuálisan.Akkor kattant be amikor megírtam neki facebookon hogy lezártnak tekintem a kettőnk barátságát.Elég csúnyán kihasznált, de tök normálisan elköszöntem, majd tíltottam.Szerintem a mai világban van a rendőrségnek elég baja, lehet még ki is nevetik hogy ezért bemegy, főleg hogy ő is fenyegetőzött.A virtuális világban elég sok mindent irogatnak egymásnak, jól néznénk ki, ha mindenért rohannánk a rendőrségre.Mit tegyek?

2018. aug. 24. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, felejtsd el az egészet és ghostold az illetőt. Engem halállal fenyegettek írásban, de a rendőrség nem foglalkozott velem, csak akkor tették volna, ha tettlegességig fajul a dolog. De nekem akkor már mindegy lett volna, nemde?
2018. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak ilyen piti ügyekkel. Nem is lehet ügynek nevezni.
2018. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha azt mondja, hogy tolvajkergető voltál akkor elözetesbe kerülhetsz, amúgy ha nem állít ilyet akkor nincs gond, gondolatrendörség nagyon nincs. Délelött megkereslek és megeszlek kifejezés ebben az esetben a legjobb. Továbbiakban ne foglalkozz az illetővel , provokációival se törődj.
2018. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szóbeli vagy írásban történő fenyegetésnek akkor van jelentősége, ha a közeljövőben történik valami az illetővel. Véletlenül kinyiffan mondjuk, vagy ismeretlenek megtámadják az utcán és összeverik. Ilyenkor előfordulhat, hogy komolyan veszik a fenyegető üzeneteket.
2018. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!