Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha interneten keresztul...

Ha interneten keresztul zaklatnak, mire szamitsak, ha feljelentem?

Figyelt kérdés
Roviden a story: volt egy srac akit eloben ismertem, viszont elegem lett a faszsagaibol es megmondtam neki, h ne keressen tobbet. Jofogason van egy hirdetesem, amirol tud es mivel mashol nem tud elerni, ott kezdett el velem beszelgetni, mintha egy erdeklodo lenne, de aztan elmondta, h o az. Letiltottam, viszont azota minden nap uj profilbol ir, es ezt mar 2 hete! Eloszor valaszolgattam, mert mindig ugy ir, mintha vevo lenne, aztan egy uzenetbol nem lehet leszurni, h o e az, vagy tenyleg egy vevo. Miota viszont ott se irtam vissza, kamu profilokkal jelolget facebookon. Eddig ez tok oke, viszont kezd elegem lenni, a feljelentesen gondolkodom. Ha sikerul megkerni a jofogas adminjait, h azonositsak, h mindegyik profilt o csinalta, az mar eleg bizonyitek ellene? Vagy ezzel, h mehetek a rendorsegre? Hogyan bizonyitsam? Meddig kell majd a birosagra jarkalni? Eleg volt nekem az a par ev amit ra pocsekoltam, nem akarok meg honapokig az uzeneteivel foglalkozni.
2018. aug. 24. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerelmes beléd?

egyébként meg csak simán írd meg, hogy van elég bizonyítékom arra, hogy zaklatsz és a következő ilyen esetnél fel foglak jelenteni.

erre azért le szoktak állni, nem kell egyből rendőrségre menni.

2018. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy mond meg neki, ha nem fejezi ezt be, akkor feljelented. Erre többnyire hallgatnak.
2018. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkor folyamatosan törlöd, egy idő után megunja. Most gondold el, neked egy gombnyomás a törlés, neki meg mire megcsinálja mennyi idő.
2018. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na ezaz, mar bemasoltam neki a btk erre vonatkozo reszet, megsem ertette meg, utana jottek a kamu profilok. tegnap irt egy vevo, a profilja nem tunt kamunak, de az irasa gyanus. megadtam neki a szamom, ha felhiv akkor le tudom ellenorizni, hogy rendes vevo-e. Tudom, h olyan szempontbol hulyeseg volt, h ha o az akkor valoszinuleg sms is fog jonni tole, de azzal meg mar tenyleg mehetek a rendorsegre. hivasrogzito is van, ugye nem szukseges nekem tajekoztatni ot arrol, h rogzitem amiket mond? szemelyisegzavara van szerintem egyebkent. nem vicc, olyan alacsony az onertekelese, h el se hinne az ember.
2018. aug. 24. 16:05
 5/8 A kérdező kommentje:
ja igen, azert nem olyan konnyu megmondani neki ezt, mert a profilok mogott nem tudom ki van. ha nem o, akkor nem jut el hozza es egy vevot is vesztek. ez az igazan idegesito, nem tudom normalisan eladni a cuccom, mert soha nem tudom, h most komolyan erdeklodnek, vagy o nem bir magav
2018. aug. 24. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez gáz, sajnos a rendőrségtől nem várhatsz semmit.

Legjobb, ha pár kétajtós szekrény kíséretében felkeresed az uraságot, és finoman elmagyarázzátok neki, hogy jobb lenne ezt abbahagyni. Nem kell eltörni a csontjait elsőre, csak akkor ha nem érti meg.

2018. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fiu vagyok egyebkent, csak a felreertesek elkerulese vegett. ez sem mukodik, nem az oeszagban van jelenleg. faterjaval tudnek max par szot valtani, de egyreszt szerintem nem mennek vele sokra, masreszt meg mar 18, a dedoba nem szeretnek visszamenni.
2018. aug. 24. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!