Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy kamu a személy és...

Lehet hogy kamu a személy és valaki más van a képernyő mögött mint mondja?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit anotalkon és nagyon sokat beszélgettünk de nagyon furcsa, mert 18 évesnek vallja magát, és átmentünk linera és ott nem magáról rakott ki képet, utána aki tetszett neki ő nagyon hasonlít rám külsőleg belsőleg.. szóval nagyon sok egybe esés van, utána el akart hívni a nagy futamra is, (messze lakok a személytől), más részt nagyon megértő meg tök jó fej volt egy darabig, meg dícsérgetett, aztán egy idő után már szinte nem is írt csak egy nap egyszer, erre az volt a kifogás hogy nem ért rá.. ami napokon keresztül így megy ez akkor volt mikor kicsit megnyíltam neki de a találkozót nagyon erőlteti.. meg hogy a barátai is nagyon jó fejek tuti kedvelni fogom őket..

2018. aug. 25. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem.
2018. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy a regisztráció sehol nem személyihez vagy DNS-mintához kötött, gyakorlatilag a másik azt kammant neked, amit csak akar.
2018. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd kamerázni és kiderül.
2018. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Áh, az interneten senki sem hazudik. Én már csak tudom, én találtam fel az internetet még 1998ban, bízz bennem.
2018. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamerázzatok minél többet. Ha nem akar, akkor meg hagyd a fenébe.
2018. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erőlteti a találkozót és HA mondjuk később belemennél, előtte kamerázzatok. Ha nem hajlandó belemenni, akkor hagyd őt.
2018. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!