Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, kovet? Több...

Szerintetek igaz, kovet? Több lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szóval a lényeg annyi,hogy van egy fiú aki nekem ezelőtt tetszett es rairtam beszélgettünk,kedves volt meg minden aztán az utóbbi hetekbe azt vettem eszre,hogy egyre többször van ott ahol en...(van baratnoje ELVILEG!)ennek lehet az az ok hogy o a faluban lakik en meg utcában,es a kettő egybeutkozik es o pályára szokott menni en meg ugye faluba es igy találkozunk...de pl ma az utcánkba feljött es valószínű eljött felenk,a foldesut fele....en gyors berohantam..

Mások szerint követ,mások szerint nem...

már rá paráztam a dolgokra nagyon...lenne ra okom?

Kérlek csak őszinte válaszokat irjatok!

Nagyon köszönöm:)


2018. aug. 29. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok esetben bemesélik maguknak az emberek.


Írok egy példát.


Matek előkészítőn voltam és elkéstem az óráról, ezért beültem egy lány mellé. Szimplán ő volt a legközelebb az ajtóhoz, majd következő alkalommal leghátra ültem, mert ott volt hely (onnan el ment valaki előző nap egy másik csoportba).


Hátulról a táblát néztem meg amúgy össze vissza a teremben, mert alig bírtam kivárni hogy vége legyen az óráknak ... Rettenetesen unalmas volt, de szünetben elkezdtem olyanokat hallani, hogy "Mért néz téged folyamatosan?" meg ehez hasonlóakat.


Fáradt voltam, nagyon nem is érdekelt és után furcsán éreztem magamat, hogy mindig amikor a fentebb említett lány elment mellettem vagy a barátnői nagyon furcsán mosolyogtak és továbbra is hátulról láttam, hogy rám néznek és megint olyanokat mondanak, hogy mért "Mért néz folyamatosan?".


Lehet elbambulva oda néztem párszor unalmamba, de túl sokat képzeltek bele :D Ezek után meg már azért néztem oda, hogy ők mért néznek és mért beszélnek rólam, amikor szinte semmi interakcióm nem volt velük.



Ha úgy történt minden ahogy leírom, akkor ők túl sokat gondoltak bele a dolgokba.


Ha nem úgy történt ahogy leírtam, mert lazán lehet, hogy félszavakból és furcsa tekintetekből én képzelte el a helyzetet :D, abban az esetben én gondoltam kicsit túl sokat a történtekbe.



Akármi is volt a helyzetemben az emberek túl sok dolgot gondolnak bele bizonyos helyzetekben. :)


A te esetedben is lehet, hogy kicsit paranoiás voltál vagy unatkoztál az agyad játszott veled. Nem feltétlenűl követ ha többször meglátod, még akkor sem ha szokatlan helyzetben ... lehet, sőt valószínű, hogy van logikus magyarázata.

2018. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy démon. Most már sohasem fogsz szabadulni tőle. Muhahaha.
2018. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

Igen,lehet belegondolok neha dolgokat viszont ez nekem nagyon furcsa hogy mindig ott van ahol en..

2018. aug. 30. 15:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!ismét en!ugyanis nem rég MEGINT PONT ERRE jött...és ez már a második...szerintem ez nem véletlen....nagyon parazok ismet..

Beszélni nem fogok egy ilyennel!...

2018. szept. 2. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor menj oda hozzá és kérdezd meg hogy követ-e. Magyarázd el neki a helyzetet, hogy szerinted nagyon furcsa.


Ha hírtelen nem tud normális választ adni, akkor követ és ezzel az interakcióval meg kicsit megijeszted, mert onnantól tisztában lesz vele, hogy tudod, hogy mit csinál ezért jobb abba hagynija, mert csak rosszabbítja a helyzetet vagy ha rossz szándékai vannak, akkor egyből mindenki tudni fogja hogy ki csinálta.


Sőt az a legjobb hogy ha ebben a konfrontációban elmondod, hogy már több embernek elmondtad a helyzetet.


Akkor biztosan békén hagy. Ha csak nem hülye vagy pszichopata :). Lehetőleg legyen pár ember körülöttetek amikor beszéltek.

2018. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huhha

Köszönöm❤❤

De nem nagyon akarok vele szóba állni,gyűlölöm xddd

2018. szept. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!