Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak holnap a kutyámm...

Annapanna9898 kérdése:

Mit csináljak holnap a kutyámmal? 40 fokos hőség lesz, ha nem csinálok semmit, hőgutát kaP

Figyelt kérdés
Van egy bernáthegyim, már 2 forró nyarat nehezen átvészelt. 1-szer kapott hőgutát, azon a napon rendesen slagoztuk folyton, és azóta nem szereti ha locsoljuk. Be nem jöhet a lakásba, de úgyse érezné magát sokkal jobban. MIT CSINÁLJAK?

2013. júl. 28. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Árnyékos hely, vizes föld,talán lehetőség egy nagyobb vizes edényben hűsíteni magát. Ha nyugton van, akár egy ventilátor.
2013. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondoskodj friss vízről neki és ha van egy beton vagy bármilyen placc, azt locsold vízzel, ott tud hűsölni.
2013. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Árnyék és víz a megoldás. Akár egy babafürdető kádba is lehet neki vizet engedni. Esetleg beengedhetnétek a garázsba, ha ott van hideg beton felület. A lakás miért is nem megoldás? Csak hűvösebb van bent, mint kint. Ilyen melegben a mi kutyáink is inkább bent vannak és nyújtóznak a hideg kövön.
2013. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyobb vizes tál tényleg jó ötlet.

A Noé állatotthonban van, használják is.

Ha csak beleáll, az is hűsíti őt.


Amúgy ha van árnyékos hely, már az se olyan rossz.

Ne mozogjon, de úgyis tudni fogja, mi a jó neki.

2013. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a vizét naponta kb 10-szer cserélem, és néztem ilyen merev falú medencéket, de valamelyik túl nagy, valamelyik túl kicsi. Jó ötlet a beton locsolása!
2013. júl. 28. 22:53
 6/14 A kérdező kommentje:
A garázsba sem szoktuk beengedni, ott ugyanolyan meleg van mint kint. Házba meg nem engedik be a szüleim, mert hullik a szőre és nyáladzik
2013. júl. 28. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem én, hogy koszt csinál a lakásban, de alkalmanként szerintem megér egy plusz takarítást az, hogy életben maradjon a kutya.
2013. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom de hiába könyörgök nem engedik
2013. júl. 28. 23:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell annak a kutyának az egész lakásban kószálnia. Nem is igen lesz hozzá kedve. Egy hűvös kő, linóleum az előszobában bőven elég. Ha pedig felfedező útra kelne bent, gondolom, tudjátok egy tiltással észre téríteni.Te pedig vállald el, hogy amint kimegy a kutya, feltakarítasz.
2013. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

melegbe nem szabad slaggal hideget locsolni rá beteg lesz

árnyékos hely és folyton cseréld a vízét

2013. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!